Персонал «Епіцентру» став під кривавий триколор РФ

ПОЛІТИКА
28 січня, 15:38
Персонал «Епіцентру» став під кривавий триколор РФ

Бізнес-імперія політиків-українофобів квітне по обидва боки фронту. Подружжя Герег не ховається, що збагачується на смертях українців.

Яскравий тому доказ — участь представництва «Епіцентру» на виставці флористів у Німеччині у складі... російської делегації. Відповідні кадри виклала у мережу одна з безпосередніх учасниць заходу квіткарка Надія Дзідзарія, збуривши громадськість.

За її словами, співробітники бізнес-імперії Герег мило спілкувалися та радо їли піцу з вихідцями із країни-окупанта. Делегація «Епіцентру» стала «асистентами та найліпшою фан-командою» для російських флористів, не намагаючись навіть приховати цей факт від сторонніх.

Персонал «Епіцентру» став під кривавий триколор РФ_1
Персонал «Епіцентру» став під кривавий триколор РФ_3

Як стверджує пані Дзідзарія, у розмові з прессекретаркою Німецької асоціації флористів Ніколою Фінк вона почула крамольний посил, який досі панує на Заході. Мовляв, «росія з Україною на виставці флористів показують дружбу, бо вище того, що роблять політики».

«Чесно кажучи, ця вся ситуація — якийсь треш. І це все відбувається на 10-й рік війни та 2-й рік повномасштабного російського вторгнення. Нехай це вже вирішує СБУ: з естонцями були флористи чи з москалями», — додала Надія Дзідзарія.

А проте, як раніше вже повідомляла медіаагенція Останній Бастіон, родина Герег 8 років поспіль (починаючи з 2014-го — прим. ред.) платила зарплату управителю «Епіцентрів» на Донеччині. Особа виявилася партійцем путінської «Єдиної Росії» та поплічником терориста Дениса Пушиліна.

Читайте також:
Війна
12 квітня у москві вибухнув позашляховик Toyota Land Cruiser Prado. Вибух стався щойно водій увімкнув запалювання.
12 квітня, 15:00
Кримінал
У квітні 2014 року Лук’янов разом з натовпом козаків, гопників і російських «туристів» брав участь у захопленні міськвиконкому в Харцизьку
10 квітня, 11:37
Кримінал
ДБР завершило розслідування щодо керівників концерну, який торгував з ворогом навіть під час війни.
06 квітня, 18:30
Політика
На посаду заступника голови Волинської ОВА претендує активіст руху Медведчука та товариш ліквідованого зрадника іллі Киви.
29 березня, 09:00
Новини
Зрадники живуть під носом у СБУ
20 березня, 18:30
Політика
Українську компанію з окупованого Мелітополя помітили на агровиставці в ОАЕ під російським прапором.
06 березня, 10:07