Петиція про відставку Єрмака набрала більше 10 000 підписів

ПОЛІТИКА
04.04.2020, 11:09
Петиція про відставку Єрмака набрала більше 10 000 підписів
Фото: УНІАН

Найближчими днями петиція може зібрати необхідну кількість підписів.

Петиція №22/091322-еп «Звільнити та притягнути до кримінальної відповідальності голову Офісу президента Андрія Єрмака» продовжує стрімко набирати підписи.

Нагадаємо, петиція була зареєстрована 1 квітня.

Станом на 11 годину ранку 4 квітня петиція зібрала 10917 підписів із необхідних 25000.

Як повідомлялося, на думку підписантів петиції Андрій Єрмак сьогодні є уособленням двох головних загроз для України – капітуляції у війні з Росією та корупції у новій владі.

«Незадовго після призначення Єрмака на посаду глави Офісу Президента він, разом із Кучмою, підписався під створенням так званої Консультативної Ради в рамках ТКГ у Мінську. Фактично, в разі її створення, представники російських окупаційних адміністрацій із тимчасово непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей стануть стороною переговорів із Україною. А Росія із агресора та окупанта перейде в статус посередника і миротворця. Це позбавиться РФ відповідальності за війну проти України та окупацію Криму та Донбасу. В силу різних обставин цей процес поки вдалося призупинити, але Єрмак заявляє, що готовий й надалі втілювати цей антиконституційний план. Тому єдиною гарантією, що він не реалізує цей задум, є його негайна відставка та кримінальна справа за ознаками державної зради», – йдеться в документі.

Також автор петиції наголосив, що Єрмак є уособленням корупції, що також негативно позначається на здатності України протистояти Росії.

«Андрій Єрмак став уособленням корупції в команді Зеленського. Єрмака та його родича звинувачують в торгівлі державними посадами. Корупція завжди була зброєю Росії у війні проти України, як і пропаганда, танки чи артилерія. Завдяки корупції РФ завжди мала і має сьогодні має значну п’яту колону в українській політиці й владі. Завдяки корупції Росія зупиняла реформи та рух України в НАТО і ЄС. Завдяки корупції Росія знищувала нашу безпеку і оборону. І сьогодні, використовуючи корупцію, держава-агресор робить все, щоб змусити українську владу піти на капітуляцію», – говориться в петиції.

Нагадаємо, зареєстрована на сайті Офіційного інтернет-представництва президента петиція із вимогою відкликати підписи представника України під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи набрала навіть більше, ніж потрібно для її розгляду.

Читайте також:
Політика
На банковій побачили, як до путіна "повертається адекватна оцінка ситуації"
13 березня, 15:37
Політика
Терміново дайте їм лікаря - перекладача з психіатричної лікарні
10 березня, 14:20
Опінії
Про порівняння, що здивує всіх, але воно мусить бути оприлюднене. Бо і Порошенко, і Зеленський з командою працюють не на Україну, а на себе.
26.06.2021, 10:48
Політика
Офіс Президента України розглядає різні можливі сценарії з приводу подачі води на окупований росіянами Кримський півострів.
08.06.2021, 12:04
Політика
В Офісі президента досі не навчилися відрізняти справжнього ворога України від уявних загроз, які нібито продукують націоналісти.
14.04.2021, 11:26
Політика
Учасники погрому на вулиці Банковій у Києві будуть відповідати за скоєне по всій строгості чинного українського закону.
02.04.2021, 14:00