Від Зеленського вимагають звільнити і посприяти притягненню до відповідальності Єрмака

ПОЛІТИКА
02.04.2020, 11:42
Від Зеленського вимагають звільнити і посприяти притягненню до відповідальності Єрмака

Менш, ніж за добу петиція набрала близько 20% необхідних підписів.

На сайті Офіційного Інтернет-представництва президента України була зареєстрована петиція з вимогою звільнити з посади голову Офісу президента Андрія Єрмака, а також посприяти його притягненню до відповідальності.

«Після призначення Андрія Єрмака керівником Офісу президента різко пришвидшився процес капітуляції України перед Росією. Глава Офісу має тісні контакти із заступником глави адміністрації Путіна – Козаком, який є автором "примирення" Придністров’я та Молдови. Чим воно обернулося для Молдови, добре відомо – через Придністров’я Росія дестабілізує Молдову. Будучи винуватцем війни 1992 року, Росія зайняла місце миротворця та посередника у переговорах між Молодовою і Придністров‘ям. Такий самий сценарій Росія прагне реалізувати і в Україні, а його провідником тут є Андрій Єрмак», – наголошує автор петиції Олександр Іванов.

«Незадовго після призначення Єрмака на посаду глави Офісу Президента він, разом із Кучмою, підписався під створенням так званої Консультативної Ради в рамках ТКГ у Мінську. Фактично, в разі її створення, представники російських окупаційних адміністрацій із тимчасово непідконтрольних Україні територій Донецької та Луганської областей стануть стороною переговорів із Україною. А Росія із агресора та окупанта перейде в статус посередника і миротворця. Це позбавиться РФ відповідальності за війну проти України та окупацію Криму та Донбасу. В силу різних обставин цей процес поки вдалося призупинити, але Єрмак заявляє, що готовий й надалі втілювати цей антиконституційний план. Тому єдиною гарантією, що він не реалізує цей задум, є його негайна відставка та кримінальна справа за ознаками державної зради», – йдеться в документі.

Також автор петиції наголосив, що Єрмак є уособленням корупції, що також негативно позначається на здатності України протистояти Росії.

«Андрій Єрмак став уособленням корупції в команді Зеленського. Єрмака та його родича звинувачують в торгівлі державними посадами. Корупція завжди була зброєю Росії у війні проти України, як і пропаганда, танки чи артилерія. Завдяки корупції РФ завжди мала і має сьогодні має значну п’яту колону в українській політиці й владі. Завдяки корупції Росія зупиняла реформи та рух України в НАТО і ЄС. Завдяки корупції Росія знищувала нашу безпеку і оборону. І сьогодні, використовуючи корупцію, держава-агресор робить все, щоб змусити українську владу піти на капітуляцію», – говориться в петиції.

«Андрій Єрмак сьогодні є уособленням двох головних загроз для України – капітуляції у війні з Росією та корупції у новій владі», – переконаний автор звернення.

Ініціатор петиції звертається до Зеленського: «Пане президенте, час визначитися і вибрати на чиєму ви боці – корупції і капітуляції перед Росією, чи на боці демократичної, незалежної некорумпованої України. Якщо ви на боці України, то Андрій Єрмак має бути негайно звільнений, а компетентні органи повинні розпочати кримінальні провадження за фактами державної зради і корупції».

Петиція була зареєстрована 1 квітня. Станом на 11:50 2 квітня вона набрала 4870 підписів із необхідних 25000.

Нагадаємо, зареєстрована на сайті Офіційного інтернет-представництва президента петиція із вимогою відкликати підписи представника України під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи набрала навіть більше, ніж потрібно для її розгляду. Станом на 2 квітня її підписали майже 29000 українців.

Читайте також:
Опінії
Рівно рік тому загинув наш близький Друг і Побратим – Паша Біллі (Романенко Павло Сергійович) за позивним "Кандагар".
24 травня, 19:03
Політика
Петиція авторства воїна Юрія Гудименка набрала необхідні 25 тис.
15 січня, 12:10
Полтава
На тлі повномасштабного вторгнення московитів в Україну наші громадяни нарешті зрозуміли: час прощатися з російською спадщиною.
12.04.2022, 09:12
Світ
Колишні британські прем'єр-міністри спільно з групою юристів ініціювали роботу з організації нового міжнародного "Нюрнберзького трибуналу".
05.04.2022, 20:04
Новини
Запорізькі патріоти звернулися до влади з проханням очистити топоніміку міста від співця більшовицької революції Владіміра Маяковського.
16.09.2021, 08:53
Новини
Міжнародна угода щодо так званої протидії домашньому насильству, ініційована Радою Європи, суперечить чинному законодавству України.
16.07.2020, 11:49