Зеленський дозволив усунути себе від управління зовнішньою політикою – В'ятрович

ПОЛІТИКА
25 березня, 11:30
Зеленський дозволив усунути себе від управління зовнішньою політикою – В'ятрович
Фото: Ua.news

Ситуація загострилася після призначення на посаду очільника ОП Андрія Єрмака.

Володимир Зеленський значною мірою усунутий від питань зовнішньої політики, особливо після призначення на посаду очільника Офісу президента Андрія Єрмака.

Про це в ефірі «Прямого» заявив народний депутат Володимир В'ятрович.

«По-перше, жодного притомного коментаря ми не отримали і від Єрмака. Його якісь пояснення на пресконференції про те, що коли ми говоримо про конституційну раду, мова йде не тільки про представників так званих "ЛНР" і "ДНР", але мова йде і про інших жителів Донбасу, – це взагалі абсолютно якась маячня. Незрозуміло, про що він говорить. Мені здається, що він сам не розуміє, про що він говорить», – заявив В'ятрович.

Водночас нардеп наголосив, що Єрмак все більше відтісняє Зеленського від прийняття рішень.

«Що стосується Зеленського, в мене останнім часом, особливо після призначення Єрмака, взагалі враження, що Зеленський значною мірою взагалі усунутий від питань зовнішньої політики. І це в повній мірі делеговано пану Єрмаку, що є дуже небезпечно… Я не чую ніяких коментарів, заяв, пояснень з боку Зеленського з приводу важливих якихось зовнішньополітичних питань. Ми періодично чуємо зараз важливі звернення, пов’язані з боротьбою з коронавірусом, але, тим не менше, він не повинен забувати, що він є головнокомандуючим і є людиною, яка очолює державу. І, відповідно, зовнішньополітичні речі мають бути пояснені в першу чергу ним. Але цього абсолютно немає. І, на жаль, мене це лякає, що першість, скажімо так, у формуванні зовнішньої політики України отримує така людина, як Єрмак, щодо проросійських поглядів якого у мене немає сумнівів», – сказав В'ятрович.

Нагадаємо, очільник «Європейської солідарності» Петро Порошенко вимагає від Зеленського відмовитися від створення «консультативної ради». Порошенко зазначив, що «погодитися на створення так званої консультативної ради» означає «легітимізувати ватажків окупованих Росією районів Донбасу, а країну-агресора – визнати посередницею і дати їй шанс позбутися санкцій».

Як повідомлялося раніше, петиція до Зеленського з вимогою відкликати підписи представника України під Протоколом засідання Тристоронньої контактної групи, яке відбулось у Мінську 11 березня 2020 року, набрала необхідну кількість підписів.

Читайте також:
Кіт Дейтон отримав освіту в Інституті з вивчення Радянського Союзу Сухопутних військ США в Гарміш-Партенкірхені.
30 серпня, 16:19
Україна гарантує безперебійне постачання продовольства і сировини, а також розширює експорт сільськогосподарської продукції до Ізраїлю.
18 серпня, 14:12
Заступник міністра внутрішніх справ Тетяна Ковальчук обговорила з послом Ізраїля Джоелом Ліоном шляхи протидії проявам антисемітизму.
01 серпня, 16:32
Білоруська сторона поінформувала про ситуацію навколо затримання на території РБ російських бойовиків.
30 липня, 16:50
Лідери непримиренних балканських країн — Сербії та Косового — готуються до своєї першої зустрічі для налагодження двосторонніх відносин.
27 червня, 11:25
Спільну кампанію у лівійській та сирійській громадянських війнах планують міністерства закордонних справ і оборони Туреччини й РФ.
14 червня, 10:38