Під Бахмутом поранений американський журналіст агенції AFP Ділан Коллінз

ВІЙНА
25.07.2023, 08:10
Ділан Коллінз
Ділан Коллінз

Коллінз, громадянин США, який живе в Лівані, але виконує завдання в Україні, отримав численні осколкові поранення

Американський відеожурналіст AFP Ділан Коллінз був поранений внаслідок атаки безпілотника під час репортажу на позиції української артилерії в понеділок.

Про це повідомили журналісти французької новинної агенції, які стали свідками вибуху.

Коллінз, громадянин США, який живе в Лівані, але виконує завдання в Україні, отримав численні осколкові поранення, його евакуювали до найближчої лікарні, де він проходить лікування й, за словами лікарів, одужає.

Ділан Коллінз працює в AFP з 2018 року і зараз є відеокоординатором агентства для Лівану та Сирії. Він здійснював регулярні поїздки в Україну з початку російського вторгнення в лютому минулого року і був у Києві в перші дні повномасштабного вторгнення.

У травні відеожурналіст AFP Арман Солдін загинув під час російського ракетного обстрілу поблизу Бахмута.

Днями також стало відомо, що оператор медіакомпанії Deutsche Welle Євген Шилко отримав поранення російськими касетними боєприпасами поблизу Дружківки Донецької області під час зйомок тренувань українських військових на полігоні. Під час атаки загинув один український військовий, ще кілька серйозно постраждали.

За останніми даними моніторингу Інституту масової інформації, у липні через російську агресію поранення отримали п'ятеро медійників – як українських, так і іноземних.

Як повідомляє ІМІ, загалом від початку повномасштабного вторгнення росії станом на 24 липня внаслідок російської збройної агресії проти України загинули 65 медійників, 10 з них – під час виконання професійної журналістської діяльності, пише Радіо Свобода.

Читайте також:
Війна
Бахмутський напрямок продовжує бути найгарячішою точкою Східного фронту, де ні на хвилину не припиняються запеклі бої.
06.05.2023, 21:10
Війна
Скривавлений, але незламний український Донбас стримує ворога. Бидляча голота із РФ тоне у власній жовчі, смороді та гної під Бахмутом.
23.03.2023, 16:09
Війна
На знімках можна побачити руйнування важливого мосту та споруд.
10.03.2023, 17:05
Війна
Багатомісячний спротив захисників із Сил оборони України у фортеці Бахмут вимотав російських окупантів, але місто слід залишити.
06.03.2023, 19:15
Опінії
Згідно наданої інформації від Deep State, то там відбуваються дуже тяжкі бої
28.02.2023, 11:05
Війна
Журналісти BBC побували в гарячій точці
13.02.2023, 10:15