Ллойд Остін закликав Зеленського поберегти українських воїнів

ВІЙНА
06 березня, 19:15
Ллойд Остін закликав Зеленського поберегти українських воїнів
Фото: Newsweek

Багатомісячний спротив захисників із Сил оборони України у фортеці Бахмут вимотав російських окупантів, але місто слід залишити.

Таку думку висловив міністр оборони США Ллойд Джеймс Остін, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Voice of America".

Чиновник з уряду Джозефа Байдена заявив, будь-яке рішення України про відступ із Бахмута не означає, що Росія хоч якось змінить хід цієї 9-річної війни.

«Якщо українці вирішать змінити позиції на території, яка знаходиться на Захід від Бахмута, я б не розглядав це як оперативну або стратегічну невдачу. Відступ України з міста не буде сигналом про стратегічну поразку українського війська», – висловився Ллойд Остін.

Прикметно, але сьогодні зранку (6.III.2023) під час чергового засідання Ставки у Києві Володимир Зеленський відкинув вищевикладену пропозицію міністра оборони США, Бахмут для "президента Голобородька" став особистим піаром.

Втім, "Останній Бастіон" закликає своїх читачів не забувати про те, що вітчизняний верховний головнокомандувач і за сумісництвом головний ухилянт принципово заробляє політичні рейтинги на крові наших захисників.

Читайте також:
Війна
Бахмутський напрямок продовжує бути найгарячішою точкою Східного фронту, де ні на хвилину не припиняються запеклі бої.
06 травня, 21:10
Війна
Скривавлений, але незламний український Донбас стримує ворога. Бидляча голота із РФ тоне у власній жовчі, смороді та гної під Бахмутом.
23 березня, 16:09
Війна
На знімках можна побачити руйнування важливого мосту та споруд.
10 березня, 17:05
Опінії
Згідно наданої інформації від Deep State, то там відбуваються дуже тяжкі бої
28 лютого, 11:05
Війна
Журналісти BBC побували в гарячій точці
13 лютого, 10:15
Війна
Ветерани-азовці, які торік 24 лютого повернулися у стрій української армії, знову палять вогнем російську наволоч на Сході.
05 лютого, 19:26