Під час війни Верховний Суд дозволив відібрати майно державного "ПриватБанку"

ПОЛІТИКА
17.08.2022, 15:43
Під час війни Верховний Суд дозволив відібрати майно державного "ПриватБанку"

Верховний Суд відібрав у "ПриватБанку" київський готель "Мир" на користь Геннадія Боголюбова

Верховний Суд відмовив "ПриватБанку" у задоволенні касаційної скарги та позбавив банк права власності на готель "Мир" у Києві на користь повʼязаних з ексвласником банку Боголюбовим компаній.

Вчора, 16 серпня, відбулось засідання у справі щодо спроб колишніх власників відібрати у державного "ПриватБанку" готель «Мир» в м. Києві.

Попри кричущі порушення закону судами нижчих інстанцій Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду завершив рейдерську схему колишніх власників з позбавлення державного ПриватБанку права власності на багатомільйонний об'єкт нерухомості в м. Києві.

Про це повідомила пресслужба ПриватБанку.

Зухвале та несправедливе рішення було прийняте судом у складі головуючої судді Булгакової І.В., та суддів Львова Б.Ю. і Селіваненка В.П.

«Дуже прикро, що навіть під час війни зараз в країні приймаються такі рішення і майно виводиться з власності державних компаній. Але  це тільки додає люті. Ми будемо продовжувати боротись з колишніми власниками, ми їх дотиснемо — якщо не в Україні, то в Америці й Англії. Так що перемога буде за нами», — заявив член Наглядової ради "ПриватБанку" Роман Сульжик.

У січні цього року Північний апеляційний госпсуд відмовив ПриватБанку у задоволенні скарги на рішення Господарського суду міста Києва щодо скасування права власності банку на київський готель "Мир".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує, що державний "ПриватБанк" у Верховному Суді захистив право власності на офісну будівлю у Дніпрі від зазіхань колишніх власників.

10 серпня 2022 року, Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду скасував рішення судів нижчих інстанцій, якими "ПриватБанк" позбавлявся права власності на одну з найбільших офісних будівель у м. Дніпро. Справу направлено на новий розгляд до суду першої інстанції.

На початку серпня державний "ПриватБанк" подав касаційну скаргу до Верховного Суду щодо рішення Дніпровського апеляційного суду по справі № 201/473/17 про стягнення з банку на користь Олени Боголюбової (колишньої дружини Геннадія Боголюбова, давнього бізнес-партнера Ігоря Коломойського) понад $17,5 млн.

Колишні власники "ПриватБанку" Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов ведуть проти свого колишнього дітища та держави сотні судів на мільярди гривень.

Читайте також:
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03
Кримінал
Всі ті росіяни, котрі хотіли повернутися у Совєцький Союз, нарешті мають цю можливість, адже РФ як держава стрімко деградує.
16 серпня, 18:35
Світ
Приблизно 100 таджицьких громадян, які відбували різні терміни ув'язнення у РФ, тепер воюють у лавах армії держави-агресорки.
13 серпня, 19:06
Блоги
Влада хоче узаконити вилучення у нашого народу землі й нерухомого майна без рішення суду. Як під час, так і 10 років після завершення війни.
07 серпня, 18:36
Кримінал
Етнічний кримінал давно став нормою для мультикультурного німецького суспільства, наперекір тому, що чиновники нівелюють проблему.
04 серпня, 17:23