Під час виконання бойового завдання загинув пілот-винищувач з Миргородщини Денис Кирилюк

ВІЙНА
29 березня, 08:10
Під час виконання бойового завдання загинув пілот-винищувач з Миргородщини Денис Кирилюк

У полеглого Героя лишалася дружина та двоє дітей

Під час виконання бойового завдання загинув штурман авіаційної ескадрильї майор Денис Кирилюк.

Про це інформує медіа агенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу 831-ї бригади тактичної авіації Повітряних Сил ЗСУ.

"Під час виконання бойового завдання загинув заступник командира ескадрильї - штурман авіаційної ескадрильї майор Денис Кирилюк. Пілот винищувальної авіації Повітряних Сил ЗС України, який здійснив понад 80 бойових вильотів, з них 70 під час повномасштабного вторгнення на знищення ворога", - йдеться у повідомленні.

У серпні 2022 року Кирилюк "за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі" був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня.

Під час виконання бойового завдання загинув пілот-винищувач з Миргородщини Денис Кирилюк_1

Товариш загиблого пілота Валентин Панчук розповів, що лише 19 днів тому у Кирилюка народився син. Також у нього залишилася дружина з маленькою донькою.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним, побратимам і близьким полеглого Героя.

Читайте також:
Війна
Підступна війна, розпалена російською агресією 9 років тому, продовжує забирати кращих із найкращих, розкручуючи жорна смерті.
28 травня, 21:19
Некролог
Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Східного фронту своє життя віддав наш земляк музикант В'ячеслав Родіонов.
22 травня, 19:33
Війна
Обороняючи Україну поліг воїн 116 ОБрТрО, депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук
21 травня, 11:30
Некролог
Жорна російської агресивної війни забирають в української нації кращих із кращих, тих, хто мав би творити, а не гинути у Донецьких степах.
19 травня, 20:23
Некролог
Вірний син Волинської землі спочив вічним сном як справжній козак під час виконання бойового завдання на Бахмутського напрямку.
18 травня, 19:45
Некролог
Обірвалося життя колишнього очільника Надержинщинської сільської ради Григорія Варави
18 травня, 15:30