«Під дахом» Олега Татарова

ПОЛІТИКА
30.11.2023, 08:30
«Під дахом» Олега Татарова

Журналісти знайшли маєток, в якому мешкає заступник Андрія Єрмака.

Заступник голови Офісу президента Олег Татаров винаймає будинок у закритому котеджному містечку в Козині, власник якого купив його у родини Ростомян, на члена якої було переписано будинок президента-втікача Віктора Януковича.

Про це йдеться у розслідуванні Михайла Ткача.

«Про те що Татаров мешкає у маєтку в закритому котеджному містечку у Козині від джерел у політичних колах нам стало відомо ще всередині 2021 року. Нещодавно цю інформацію змогли підтвердити наші колеги. Але у якому саме маєтку живе Татаров, — а точніше у чиєму — і досі було невідомо. За інформацією джерел у бізнесових колах, живе Олег Татаров у одному з найбільших будинків котеджного містечка загальної площею майже 600 квадратних метрів» — зазначають у матеріалі.

«Під дахом» Олега Татарова_1

Журналістам вдалося отримати договори купівлі-продажу цього будинку. Відповідно до цих даних він належить не Олегу Татарову, а Коваленку Володимиру Васильовичу, який придбав цей маєток у Козині — в одному з найдорожчих приватних поселень країни — у 2021 році за 2 млн грн. Під час купівлі будинку від його імені діяла Коваленко Ольга Володимирівна — його дружина.

«Під дахом» Олега Татарова_3

«Коваленко придбав цей маєток за очевидно в багато разів заниженою вартістю у громадянки РФ Магакян Сусани Кайсеровни 1945 року народження. І Магакян, і Коваленки мають донецькі прописки. І найцікавіше: відповідно до даних YouControl Ольга Коваленко є керівником компаній, які належать членам родини Магакян що може свідчити про фіктивний продаж об'єкта шляхом перереєстрації на пов'язану особу» — зазначається у розслідуванні.

Відповідно до даних аналітичної системи YouControl, родина Магакян має також зв'язок із родиною Ростомян. Вони є співвласниками компанії «Рітейл резиденс».

«У 2015 році видання «Наші гроші» повідомляло, що будинок президента-втікача Віктора Януковича було переписано саме на члена родини Ростомян, а це означає, що заступник керівника Офісу президента вже декілька років мешкає в маєтку, який має безпосередній стосунок до родини Магакян, а вона, своєю чергою, має безпосередній бізнесовий зв'язок з родиною Ростомян, на члена якої було переписано маєток самого Віктора Януковича» — наголошують журналісти.

Автори розслідування звернулося по коментарі до Олега Татарова та інших дотичних осіб, однак Татаров не вийшов на зв`язок.

Але вдалося зв`язатися з Володимиром Коваленком — власником маєтку, в якому мешкає Татаров. Коваленко розповів, що Татаров мешкає у його маєтку на підставі договору оренди з листопаду 2021 року.

На запитання про те, як йому вдалося придбати маєток лише за 2 мільйони гривень, Коваленко відповів, що на момент купівлі це був «дачний будинок без ремонту», і за цей час ціни мінялися. 

За його словами, з родиною Магакян його пов`язує те, що його дружина працює в ТОВ «Керамресурс», де Магакян є засновником, а будинок був записаний на матір засновника.

Те, що родина Магакян продала Коваленкам будинок за очевидно заниженою вартістю, а потім Коваленки здали його в оренду Татарову, Коваленко називає збігом обставин. За його словами, він не пам`ятає, як Татаров знайшов цей будинок.

В той самий час, за словами Коваленка, це єдиний маєток, який він здає в оренду.

Він підтвердив, що за комунальні послуги платить родина Магакянів, а не сам Татаров. За його словами, сума оренди — 75 тисяч гривень на місяць.

Нагадаємо, ввечері 16 жовтня цього року знімальна група «УП» зустріла в урядовому кварталі двох топпосадовців: заступника керівника Офісу президента Олега Татарова, який є неформальним куратором всієї правоохоронної системи, та заступника голови Національної поліції України Дмитра Тишлека.

Неформальний характер зустрічі може свідчити про те, що обговорювались не лише робочі питання, якими пов'язані куратор правоохоронної системи від Офісу президента з одним з очільників Національної поліції.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Він вніс до 8,6 мільйона гривень подарунка від батька, якого наразі шукає СБУ
01 березня, 16:11
Кримінал
В цю проблему вже включились посли G7 та спецпредставники від США по корупції в Україні.
01 березня, 11:45
Кримінал
Його було викрито на масштабному розкраданні пального під час війни
01 березня, 10:53
Кримінал
Корупціонер перебував у СІЗО понад вісім місяців.
29 лютого, 18:47
Позиція
Після виходу викривальних матеріалів «Останнього Бастіону» розпочалася хвиля звільнень корумпованих чиновників.
29 лютого, 15:30
Кримінал
Гладковського та ексгендиректорів «Укроборонпрому» та «Укрспецекспорту» підозрюють у зловживаннях на майже 13 млн грн.
28 лютого, 16:09