Підлеглі Авакова практикують садизм серед своїх

КРИМІНАЛ
08.10.2020, 12:15
Підлеглі Авакова практикують садизм серед своїх

Форма нова — порядки старі.

Так лаконічно можна змалювати ситуацію, що склалася всередині Національної гвардії України, де до смерті "виховують" щойно прибулих за призовом строковиків.

Про результати відповідного досудового слідства 7 жовтня повідомили на офіційному сайті Державного бюро розслідувань.

Зазначається, що рядовий солдат НГУ помер від несумісних із життям травм, навмисно нанесених йому іншим військовослужбовцем за відсутності між ними відносин підлеглості.

«Винуватець трагедії 3 жовтня порушив статутні правила взаємовідносин, здійснюючи психологічний примус щодо іншого солдата. А саме, наказав йому виконувати фізичні вправи у вигляді віджимань від підлоги, після чого подав команду "Струнко" та кулаком завдавав удару в область грудної клітки. У результаті солдат втратив свідомість, а прибула на місце бригада швидкої допомоги констатувала клінічну смерть потерпілого», – прокоментували ситуацію у пресслужбі ДБР.

Станом на тепер відкрито провадження за частиною 3 статті 406 Кримінального кодексу України.

Слідчі вже повідомили про підозру солдату, який спричинив смерть іншого військовослужбовця.

Як вже неодноразово писав "Останній Бастіон", реформована поліція Арсена Авакова включно з Нацгвардією (колишні Внутрішні Війська) не тільки є оплотом вітчизняного злочинного світу, але й середовищем для втілення у життя найганебніших методів "дідівщини" та насилля.

вибір редакції
Читайте також:
Зе-влада вже не приховує від громадян, що системно готується до придушення будь-яких протестів в Україні.
10 вересня, 14:00
В Офісі президента незадоволені роботою беззмінного з лютого 2014 року міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, йому готують заміну.
24 червня, 12:04
Колишній начальник Полтавського обласного управління Національної поліції налагодив співпрацю з "сигаретною мафією" в Одесі.
05 лютого, 12:34
Денис Шмигаль за погодженням з Офісом президента визначив пріоритети влади: понад 100 млн грн на потреби МВС, для ЗСУ ні копійки.
23 січня, 11:18
Шахрай спеціалізувався на любителях сільськогосподарської техніки.
11 січня, 16:25
Арсен Аваков вирішив привласнити здобутки своїх підлеглих, які весною 2014 року ліквідували загрозу окупації Харківщини.
30.12.2020, 11:27