Підсумкове інтерв’ю полковника Вадима Сухаревського як Командувача СБС ЗСУ

ВІЙНА
вчора, 20:06
Підсумкове інтерв’ю полковника Вадима Сухаревського як Командувача СБС ЗСУ

У ньому він підсумовує рік роботи на посаді, досягнення та перспективи СБС.

3 червня полковника Збройних сил України Вадима Сухаревського звільнили з посади Командувача Сил безпілотних систем.

Замість нього призначили майора ЗСУ Роберта «Мадяра» Бровді.

Про це йдеться в указах Зеленського 383 та 386.

Вадим Сухаревський зазначив, що його бачення подальшого розвитку СБС розходиться з керівництвом. Він вважає своє рішення завершити каденцію на посаді командувача «чесним і професійним кроком» у цій ситуації.

Раніше повідомляли про напружені стосунки між Сухаревським та головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським, що могло вплинути на його відставку. 

Після звільнення з посади командувача СБС, полковник Сухаревський був призначений заступником командувача Оперативного командування «Схід». Він підкреслив, що залишається відданим ідеї, яка більша за будь-яку посаду, і продовжує службу в лавах Збройних Сил України.

Підсумкове інтерв'ю полковника Вадима Сухаревського, колишнього командувача Сил безпілотних систем (СБС) Збройних Сил України, було опубліковано 6 червня 2025 року.

Основні досягнення СБС під керівництвом Сухаревського

  • Створення нового роду військ: СБС були сформовані в умовах повномасштабної війни за максимально стислі терміни.

  • Інноваційні розробки: Впроваджено власні технології та унікальні бойові операції.

  • Модель рекрутингу: Запроваджено нову модель відповідального рекрутингу, орієнтуючись на якість та мотивацію особового складу.

Автор : Іван Правдін
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Чому в армію не йдуть? Погляд з окопів...
вчора, 11:45
Опінії
Новий командувач Сил безпілотних систем розписав свої плани на наступні 100 днів. Там - голова обертом.
05 червня, 11:57
Опінії
Внутрішні чвари і конкуренція: загроза для розвитку Сил безпілотних систем.
04 червня, 10:33
Війна
Та бути готовим до самопожертви.
15 квітня, 15:15
Опінії
Ця проблема виникла через стрімкий розвиток технологій у російсько-українській війні.
19 березня, 10:07
Війна
Безпілотна справедливість знайде кожного окупанта, який посягнув на українську землю. Загарбникам із РФ приготована безславна смерть.
13 березня, 06:10