Піхотинці Порошенка на варті медійних фронтів

Опінії
06 травня, 09:29
Піхотинці Порошенка на варті медійних фронтів
Фото: Facebook

Простори інтернету заповнені рекламою ексгенерального, прости господи, прокурора Юрія Луценка.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Він витратив свої скромні сімейні заощадження, щоби привезти у Миколаїв знімальну групу "Суспільного", а також, відомих своєю непідкупністю, журналістів видання "Цензор.Нет".

Юрій Віталійович із тремтінням у голосі розповім акулам пера та гієнам клавіатури, що він захищає Неньку у складі батальйону Територіальної оборони, який зараз отаборився на кордоні Миколаївської та Херсонської областей і який, начебто, фінансує підозрюваний у державній зраді соратник Віктора Медведчука Петро Порошенко.

Ба більше: генеральний, прости господи, прокурор влаштував фотосесію в окопах, але при цьому, заплативши відомим своєю непідкупністю журналістам, Юрій Віталійович забув оплатити оренду окопів, до облаштування яких він не має жодного відношення.

У зв'язку з цим бійці роти, на позиціях якої Луценко роздавав інтерв'ю своїм домашнім журналістам, влаштували флешмоб у сподіванні, що під час наступної рекламної фотосесії їх бойовий побратим оплатить оренду окопів.

Це тим більше актуально, що у тій роті, на позиціях якої Луценко без дозволу роздавав інтерв’ю, 19 військовослужбовців не отримали грошове забезпечення за лютий, паливо-мастильні матеріали та інструменти для облаштування окопів солдати купляють власним коштом і деревину надав аж ніяк не Порошенко, а державний лісгосп!

Тож, якщо у Луценка є гроші, щоби возити до Миколаєва пригодованих журналістів, то нехай хоча б оплатить роботу бульдозера, який ці окопи рив (солдати заплатили бульдозеристу з власної кишені).

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Опінії
Це і є справжня вартість гасел про «євроінтеграцію» від «нових облич» «Слуг народу».
07 вересня, 10:25
Світ
Пожежі, які прямо зараз вирують у передмісті столиці Сакартвело, не були випадковістю, а є справою рук нечесних провладних забудовників.
06 вересня, 20:18
Опінії
Це вам, люди, за те, що злили олію з мізків. За те, що гідність розміняли на атракціон зі совковим клоуном на манежі
15 серпня, 12:45
Опінії
Депутат Безугла від свого неймовірного розуму влізла в конфлікт з волонтерами
13 серпня, 15:10
Опінії
Немає на вас Люка Бессона, пінкертони балаганні.
12 серпня, 12:21
Опінії
Почали своє іпсо із «весняних посадок», «мільярдів сіянців», «4$ тисяч для педагогів», й по-сьогодні їм як на пню стати!
09 серпня, 12:28