Піхотинці Порошенка на варті медійних фронтів

Опінії
06.05.2022, 09:29
Піхотинці Порошенка на варті медійних фронтів
Фото: Facebook

Простори інтернету заповнені рекламою ексгенерального, прости господи, прокурора Юрія Луценка.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Він витратив свої скромні сімейні заощадження, щоби привезти у Миколаїв знімальну групу "Суспільного", а також, відомих своєю непідкупністю, журналістів видання "Цензор.Нет".

Юрій Віталійович із тремтінням у голосі розповім акулам пера та гієнам клавіатури, що він захищає Неньку у складі батальйону Територіальної оборони, який зараз отаборився на кордоні Миколаївської та Херсонської областей і який, начебто, фінансує підозрюваний у державній зраді соратник Віктора Медведчука Петро Порошенко.

Ба більше: генеральний, прости господи, прокурор влаштував фотосесію в окопах, але при цьому, заплативши відомим своєю непідкупністю журналістам, Юрій Віталійович забув оплатити оренду окопів, до облаштування яких він не має жодного відношення.

У зв'язку з цим бійці роти, на позиціях якої Луценко роздавав інтерв'ю своїм домашнім журналістам, влаштували флешмоб у сподіванні, що під час наступної рекламної фотосесії їх бойовий побратим оплатить оренду окопів.

Це тим більше актуально, що у тій роті, на позиціях якої Луценко без дозволу роздавав інтерв’ю, 19 військовослужбовців не отримали грошове забезпечення за лютий, паливо-мастильні матеріали та інструменти для облаштування окопів солдати купляють власним коштом і деревину надав аж ніяк не Порошенко, а державний лісгосп!

Тож, якщо у Луценка є гроші, щоби возити до Миколаєва пригодованих журналістів, то нехай хоча б оплатить роботу бульдозера, який ці окопи рив (солдати заплатили бульдозеристу з власної кишені).

Читайте також:
Економіка
Наперекір зубожінню, депопуляції та масовій міграції, спричинених російською агресією, Зе-влада готується встановити фіскальну кабалу.
вчора, 18:15
Мистецтво
Або чому офіс верховного ухилянта простягнув свої гидкі мацаки до культури, в якій розбирається так само (насправді ніяк), як і у політиці.
11 березня, 17:42
Опінії
Алєксандр Лукашенка знову кидається погрозами у бік нескореної України. Так Кремль змушує його хоч якось імітувати участь в агресії.
07 березня, 17:31
Політика
Секретар Полтавської міської ради доволі часто маніпулює фактами. Все це він робить із єдиною метою: задовольнити свого партайґеноссе.
25 лютого, 20:15
Політика
Рішення бувають швидкі, популярні та ефективні. Просто виберіть будь-які два варіанти.
06 лютого, 07:51
Світ
На капітолійських пагорбах Оттави нині спекотно, опозиція звинуватила уряд у намаганні ухилитися від фінансово-економічного тиску на РФ.
03 лютого, 07:58