Піхотинці Порошенка на варті медійних фронтів

Опінії
06 травня, 09:29
Піхотинці Порошенка на варті медійних фронтів
Фото: Facebook

Простори інтернету заповнені рекламою ексгенерального, прости господи, прокурора Юрія Луценка.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Він витратив свої скромні сімейні заощадження, щоби привезти у Миколаїв знімальну групу "Суспільного", а також, відомих своєю непідкупністю, журналістів видання "Цензор.Нет".

Юрій Віталійович із тремтінням у голосі розповім акулам пера та гієнам клавіатури, що він захищає Неньку у складі батальйону Територіальної оборони, який зараз отаборився на кордоні Миколаївської та Херсонської областей і який, начебто, фінансує підозрюваний у державній зраді соратник Віктора Медведчука Петро Порошенко.

Ба більше: генеральний, прости господи, прокурор влаштував фотосесію в окопах, але при цьому, заплативши відомим своєю непідкупністю журналістам, Юрій Віталійович забув оплатити оренду окопів, до облаштування яких він не має жодного відношення.

У зв'язку з цим бійці роти, на позиціях якої Луценко роздавав інтерв'ю своїм домашнім журналістам, влаштували флешмоб у сподіванні, що під час наступної рекламної фотосесії їх бойовий побратим оплатить оренду окопів.

Це тим більше актуально, що у тій роті, на позиціях якої Луценко без дозволу роздавав інтерв’ю, 19 військовослужбовців не отримали грошове забезпечення за лютий, паливо-мастильні матеріали та інструменти для облаштування окопів солдати купляють власним коштом і деревину надав аж ніяк не Порошенко, а державний лісгосп!

Тож, якщо у Луценка є гроші, щоби возити до Миколаєва пригодованих журналістів, то нехай хоча б оплатить роботу бульдозера, який ці окопи рив (солдати заплатили бульдозеристу з власної кишені).

Читайте також:
Опінії
Українцям, які позиціюють себе правими чи лівими, слід виходити з тем, які зводять їх до маргінальної меншості. Бо це дискурс XX століття.
21 червня, 09:07
Опінії
Про причини війни, які багато хто не може зрозуміти, але завзято обговорюють. Спробуємо описати лише один із епізодів.
19 червня, 18:18
Економіка
Поки українці захищають Батьківщину від агресора на фронті, поодинокі ділки – умовні "гетманцеви" – у владі добивають її з середини.
14 травня, 18:32
Опінії
Тверезий погляд на візит британського прем'єр-міністра Бориса Джонсона і австрійського канцлера Карла Негаммера.
10 квітня, 16:51
Опінії
Російське телебачення для політичної верхівки України – "наше всьо"! Одні "Свати" там чого варті.
15 березня, 17:44
Опінії
Найлегітимніше звернення громадян з приводу штампування державних свят зеленою цвіллю.
16 лютого, 16:30