Піхотинець ЗСУ не сакральна жертва, ми маємо зберегтися як нація

Опінії
07 травня, 13:46
Піхотинець ЗСУ не сакральна жертва, ми маємо зберегтися як нація
Фото: Facebook

Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.

Український політтехнолог, фахівець із виборчих і політичних технологій

Задля того, щоби перемогти такого ворога, яки є росія, нам треба нарешті воювати не людьми. Не піхотою, яка повинна своїми тілами в окопах стримувати ворожий наступ.

З передової людей треба прибирати, ховаючи їх від російських дронів і від куль, мін, бомб та осколків в капітальних бетонних лініях оборони. Люди — наш цінний і водночас доволі витратний ресурс, який швидко майже не відтворюється.

Заміняти фронтовиків слід роботизованими системами стеження, автоматизованими кулеметними турелями й тисячами FPV-дронів. Покриваючи сотнями РЕБів і забезпечуючи ПАО і достатнім боєзапасом.

Треба воювати, випереджаючи армію РФ технологічно і стратегічно, нам це під силу. Забезпечуючи нашу армію, наших незламних захисників, найсучаснішими видами озброєння (зокрема, і вітчизняного виробництва).

Наша воєнна доктрина повинна бути спрямована на збереження життя наших солдатів! У кожного українського воїна повинна бути можливість знищити мінімум десяток, а краще сотню ворожих окупантів за час перебування «на нулі».

Читайте також:
Історія
Події у Будьонівську показали типове для «російського світу» ставлення влада-народ.
вчора, 15:35
Війна
За минулі 2 роки серед українців склався доволі негативний образ фіно-угорських народів, яких уособлюють із москвинами. Правда ж інакша.
12 червня, 08:27
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
28 травня, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35