Пилип Пронін з Полтавської ОВА працює на росію?

Позиція
12.12.2023, 16:55

Величезний мобілізаційний резерв із сотень тисяч поліцейських сіоністи хочуть заховати в школах під виглядом «піклування про безпеку»

Днями керівництво закладів загальної середньої освіти Полтавщини отримало дивні листи від Полтавської обласної військової адміністрації та ГУНП у Полтавській області.

У цих листах керівників закладів освіти просять передати до ГУНП «паспорти безпеки» усіх навчальних закладів Полтавщини. При цьому, контроль за передачею паспортів безпеки навчальних закладів покладено на Департамент освіти і науки обласної військової адміністрації.

Пилип Пронін з Полтавської ОВА працює на росію?_1
Пилип Пронін з Полтавської ОВА працює на росію?_3

«Останній Бастіон» з метою отримання коментарів зв'язався з Вікторією Трохименко, яка зазначена виконавцем листа від Полтавської військової адміністрації та Пилипом Проніним. Редактор «Останнього Бастіону» Геннадій Сікалов попросив держслужбовців прокоментувати, на підставі яких законодавчих актів Полтавська ОВА вимагає від керівників закладів освіти складання «паспортів безпеки» навчальних закладів та передачі їх до ГУНП у Полтавській області.

Пані Трохименко відповіла, що вона виконувала усну вказівку (неназваної особи), та послалася на виконання Постанови Кабінету Міністрів України.

Пилип Пронін, який отримав протокол про корупцію від НАЗК, включив невідаючого та заявив що нічого про це не знає.

Пилип Пронін
Пилип Пронін

Хочемо зауважити держслужбовцям Трохименко, Проніну та Кончаловському, що у відповідності до статті 19 Конституції України: правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Тобто вимоги ГУНП у Полтавській області та Полтавської обласної військової адміністрації є незаконними,  суперечать Конституції і законам України, знаходяться в полі відповідальності, передбаченої Кримінальним кодексом України.

Українські чиновники впроваджують практики російських концтаборів для дітей, коли у закладах освіти замість педагогів та вихователів будуть працювати поліцейські.

Для цього вони змавпували на росії «паспорти безпеки закладів освіти».

Пилип Пронін з Полтавської ОВА працює на росію?_7

Нагадаємо, що прем'єр-міністр України Денис Шмигаль та міністр внутрішніх справ Ігор Клименко днями почали публічно висловлюватися про необхідність встановлення у школах металошукачів та закріплення за освітніми закладами штатних поліцейських.

Незрозумілим лишається і те, для кого готуються «паспорти безпеки закладів освіти», у яких будуть відображені повні дані про навчальний заклад, його педагогічний колектив, персонал, та кількість дітей, які в ньому навчаються.

Хто і для чого систематизує ці дані, куди вони будуть передані та як буде забезпечено збереження їх конфіденційності, можемо побачити на прикладі камер дорожнього руху, які передають дані на сервери ГРУ та ФСБ.

Прикметно, що збір «паспортів безпеки закладів освіти» відбувається паралельно з посиленням мобілізаційних заходів в Україні та законодавчою ініціативою Георгія Мазурашу про мобілізацію на війну правоохоронців.

Першими на цю ініціативу відреагували співробітники Бюро економічної безпеки, які вмовили Дениса Шмигаля подати до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонують зняти з військового обліку статевозрілих і наїдених ухилянтів з БЕБу.

Тепер очільник Національної поліції Ігор Клименко, хоче заховати від мобілізації підготовлених, навчених та наїдених поліціянтів, яких хочуть направити до закладів освіти наглядати за дітьми, зобов'язуючи заклади освіти виплачувати їм заробітну плату у розмірі 60 тис. грн на місяць.

Наразі у тилу працює 250 тисяч поліцейських (не враховуючи ДБР, НАБУ, БЕБ, митницю, ВАКСИ, ШМАКСИ, БАКСИ та інші непотрібні структури), які прямо зараз можуть бути відправлені на фронт, адже вони мають відповідну підготовку та навички володіння зброєю.

Натомість Зеленський, під прапорами сіонізму в Україні, хоче зробити їх наглядачами дитячих концтаборів, про що зауважив президент Бразилії, відмовляючись зустрічатись з Зеленським.

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Політика
Нагадаємо, що сестра голови Нацполіції торгує паливом із компаніями, які фігурують у кримінальних справах НПУ
01 липня, 15:00
Полтава
Поліція охорони Полтавської області запропонувала нову послугу.
28 червня, 10:21
Опінії
Очевидно, що покривання хабарників і зрадників у своєму оточенні Міністр здійснює за вказівкою з ОПи.
25 червня, 09:05