Пісець підкрався непомітно

26.10.2020, 14:06
Пісець підкрався непомітно

Колишній народний депутат Віктор Лозінський переміг на місцевих виборах у Голованівському районі Кіровоградської області.

Він стане головою Підвисоцької об'єднаної територіальної громади.

Про це вранці 26 жовтня повідомили журналісти "ВВС News Україна", посилаючись на підраховані результати місцевої виборчої комісії.

Перемогу скандально відомого політика також підтвердили і його опоненти, зокрема кандидат від "Слуги народу" Сергій Баліцький, родина якого має агробізнес у регіоні.

Своєю чергою, нагадаємо, що екснардеп Лозінський раніше був засуджений до 15 років ув'язнення за вбивство на Кіровоградщині.

Правоохоронці та суд визнали його винним у збройному полюванні на селян у тому ж таки Голованівському районі.

У нормальній країні, де дотримуються законів, подібний до Лозінського політик чи чиновник сидів би за ґратами повний термін, але тільки не в Україні.

Завдяки амністії колишній однопартієць Юлії Тимошенко вийшов на волю, виграв вибори й скоро знову почне полювати на людей, які самі віддали голоси за цього упиря-латифундиста з дивними нахилами.

Читайте також:
Рефлексії політолога з приводу довиборів на 50 одномандатному мажоритарному окрузі.
30 березня, 13:17
Вона є підозрюваною у справ про вбивство журналіста Павла Шеремета.
15 лютого, 16:44
Це чернетка розробленої технологами близькими до Віктора Медведчука передвиборчої стратегії Леоніда Кучми ще 1999 року.
05 січня, 17:25
Депутат-мажоритарник зі 145 одномандатного округу Андрій Боблях вважає, що своїми діями Сергій Іващенко нашкодив авторитетові "гаранта".
28.11.2020, 13:26