Після атаки Польща попросила НАТО надати їй більше систем ППО — Blopmberg

ВІЙНА
11 вересня, 09:25
Після атаки Польща попросила НАТО надати їй більше систем ППО  — Blopmberg

Варшава консультується зі своїми союзниками по НАТО щодо додаткової допомоги.

Польща звернулася до союзників по НАТО із проханням надати додаткові системи протиповітряної оборони та технології боротьби з безпілотниками після того, як росія атакувала країну дронами.

Про це пише Bloomberg, покликаючись на власні джерела.

Як вказує агентство, наразі Варшава консультується зі своїми союзниками по НАТО щодо додаткової допомоги.

«Нам потрібні Patriot, бо дрони — не єдина форма російської загрози нашому повітряному простору. Нам також потрібна “стіна проти дронів”», — заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський.

Однак Bloomberg вказує, що союзникам може бути складно постачати до Польщі більш досконалі системи ППО, такі як Patriot. Так, заступник міністра оборони Німеччини Єнс Плетнер заявив, що такі найкраще такі системи «позиціюються в майбутньому в Україні».

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Війна
Заява пролунала на тлі зростання гібридних загроз з боку росії та підтвердження британської підтримки України.
вчора, 11:28
Війна
Естонія розпочала встановлення бетонних бункерів уздовж свого південно-східного кордону з росією в рамках «Балтійської оборонної лінії».
14 грудня, 09:14
Війна
Велика Британія «швидко розробляє» плани для підготовки країни до можливої війни, заявив молодший міністр у справах ветеранів Алістер Карнс.
12 грудня, 15:33
Війна
На тлі триваючої війни в Україні напруженість між росією та НАТО наближається до критичної точки.
12 грудня, 06:11
Війна
Гібридна війна москви та плани НАТО на 2029 рік.
10 грудня, 07:05
Світ
На базі Іль-Лонг розміщено атомні ракетні субмарини сил ядерного стримування Франції.
05 грудня, 17:13