Південна Корея може «підкинути» Україні свої 105-мм снаряди

СВІТ
27 березня, 19:45
Південна Корея може «підкинути» Україні свої 105-мм снаряди

Пхеньян допомагає Москві коїти геноцид українців, надаючи різне озброєння. Своєю чергою, Сеул готовий надавати все необхідне Києву.

Зокрема, партію артилерійських 105 міліметрових боєприпасів, повідомляє південнокорейське видання Yonhap News Agency. Ініціативу озвучили старший радник Центру стратегічних і міжнародних досліджень (CSIS) Марк Кансян і науковий співробітник Кріс Парк.

Вони зазначили, що швидше за все Сеул надалі не зможе виділяти більше 155-міліметрових снарядів через загрози з боку Пхеньяна. Режим КНДР знову провокує конфлікт на Корейському півострові.

Через посольство США урядовцям Південної Кореї надійшла пропозиція використовувати як допомогу Україні більшу частину запасів 105-мм боєприпасів. Але не просто так, а із наступною заміною їх на 155-мм.

Торік Вашинґтон спільно із Сеулом надіслав Києву понад 300 тисяч 155-мм снарядів, запас яких майже вичерпано. Південна Корея надала США ці боєприпаси за умови, що Вашинґтон буде їх «кінцевим користувачем».

Такий метод, на думку спостерігачів, міг дозволити Сеулу надати непряму підтримку зброї, зберігши при цьому принцип нелетальної допомоги Україні принаймні зовні. Марк Кансян і Кріс Парк зазначили:

«Зі скороченням запасів 155-міліметрової артилерії на Заході США та інші країни постачають Україні 105-міліметрові гаубиці та боєприпаси до них. Тепер Білому дому доведеться знову залучити південнокорейські запаси боєприпасів для озброєння України в умовах скорочення запасів та інертності Конґресу».

А проте, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», Кім Чен Ин заявив про готовність знищити Вашинґтон і Сеул. Північнокорейський диктатор, який є васалом комуністичного Китаю, знову погрожує війною.

Читайте також:
Війна
Україна використовуватиме німецьку зброю «відповідно до міжнародного права» для захисту від російських ударів.
31 травня, 15:10
Війна
До нового пакету допомоги ввійшли ракети для Himars, снаряди до артилерії 155 мм і 105 мм калібру та протитанкова зброя
25 травня, 07:25
Війна
Оновлене озброєння вже застосували проти окупантів на Кінбурнській косі.
22 травня, 11:25
Новини
Будь-якої системи озброєнь замало, щоби змінити хід війни. Особливо, коли мова заходить про російсько-український конфлікт.
05 травня, 17:30
Війна
Ракети ATACMS були частиною поставки озброєння Україні в березні вартістю 300 млн доларів.
25 квітня, 11:50
Війна
Схвалений США пакет військової допомоги для України не допоможе зупинити новий російський наступ. Однак може сповільнити його.
22 квітня, 14:54