Південнокорейська опозиція проти надання Україні військової допомоги

СВІТ
24 жовтня, 19:20
Південнокорейська опозиція проти надання Україні військової допомоги
Фото: Facebook

У Сеулі визначилися із реакцією на провокативні дії Пхеньяна у російсько-українській війні. Чекати матеріальної підтримки Києву не слід.

Новини від Ради національної безпеки Південної Кореї щодо військ Північної Кореї в Україні обнадійливі. У Сеулі посадовці заявили, що розглядається три способи реагування: надання Україні військової, економічної та дипломатичної підтримки.

Військова — це, перш за все, оборонна техніка (системи ППО/ПРО і тому подібне), а вже потім, якщо буде дозвіл, то й наступальна. Звісно, що отримання такої допомоги не позбавлене специфічних нюансів із далекосхідним присмаком.

Наразі влада Південної Кореї продовжує глибше вивчати ситуацію. В адміністрації президента республіки Юна Сока Йоля та міністерстві оборони кажуть, що до РФ було перекинуто тільки частину з обіцяних режимом КНДР сил (переважно «гарматного м'яса»).

Варто розуміти, що реагування Сеула формально буде запущено не через факт появи північних корейців, а за дари, які вісь Москва-Пекін дасть натомість Пхеньяну. Південна Корея назвала 3 умови, за яких буде розгляд питання про передачу зброї Україні:

  1. КНДР отримає передову військову техніку для ядерної та ракетної програм.
  2. РФ розпочне модернізацію застарілої техніки КНДР загалом.
  3. РФ допоможе КНДР запустити космічний супутник.
Ці умови досить чіткі, і, дуже вірогідно, що КНДР отримає все це від росіян — за підтримки китайців.

Розуміємо, що нам це може не подобатися, бо є потреба «на зараз». Але адміністрація південнокорейського президента дійсно ухвалює рішення вкрай швидко для регіону Східної Азії, на відміну від Заходу.

Насамкінець варто згадати, що тамтешня Демократична партія — опозиційна сила, що має більшість у парламенті — виступила категорично проти передачі зброї Україні. Бояться, що це назавжди зруйнує їхні відносини із РФ (що поганого?); це до внутрішньополітичної ситуації, яка теж важлива.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що слідом за ресурсною федерацією московії комуністичний Китай і собі готується до війни. Пекін пильно стежить за розвитком подій на українському фронті.

Автор : Артур Харитонов
Читайте також:
Опінії
Як нам схилити цю публіку на свій бік?
14 листопада, 09:15
Війна
Трамп критикував Байдена за виведення військ США з Афганістану, але тепер може сам зіткнутися з цією проблемою.
13 листопада, 16:11
Опінії
Як тепер аналізувати українсько-американські відносини та їх ширший контекст?
11 листопада, 09:30
Війна
Представник Туреччини в ООН Ахмет Їлдиз закликав припинити кровопролиття.
30 жовтня, 16:00
Опінії
Антоніу Ґутерриш створив небезпечний прецедент, ставши на бік агресора і воєнного злочинця. Можливо, виторгував собі пенсію від «Газпрому».
29 жовтня, 13:40
Опінії
Україна або буде в НАТО в найближчі роки, або повернеться до рф, яким би це зараз дивним не було
28 жовтня, 09:28