Півмільйона «мертвих душ» Путіна виявили в окупованій Інгушетії

СВІТ
31.08.2021, 13:39
Півмільйона «мертвих душ» Путіна виявили в окупованій Інгушетії
Фото: Twitter

Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.

Одну з таких днями виявив громадський діяч Калой Ахільгов на території Республіки Інгушетія, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, на внутрішньопартійних волевиявленнях за панівну політичну силу "Єдина Росія" проголосувало аж 1,2 мільйона осіб.

При цьому Калой Ахільгов додає, що станом на 1 січня 2021 року загальна (офіційно визнана — прим. ред.) кількість населення Інгушетії не перевищує 515 тисяч громадян.

Звідки ж партійні функціонери путінського режиму взяли ще додаткові півмільйона голосів, наразі лишається загадкою у стилі "Мертвих душ" Миколи Гоголя, яку розслідуватимуть місцеві активісти.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", син опального хабаровського ґубернатора Фургала кандидує до Державної Думи РФ.

Читайте також:
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01