Північнокорейський безпілотник досяг Сеула

СВІТ
27.12.2022, 06:59
Північнокорейський безпілотник досяг Сеула
Фото: google

Військові Південної Кореї заявили, що Північна Корея переправила п'ять безпілотників через спільний кордон

Один безпілотник пролетів аж до північної окраїни Сеула, а потім повернувся через кордон. Були задіяні реактивні літаки та ударні вертольоти, але 100 снарядів, випущених із вертольотів, не змогли їх збити. Південнокорейський військовий чиновник сказав, що з того часу вони втратили сліди всіх безпілотників. 

Вторгнення відбувається на тлі зростання напруженості на Корейському півострові, коли КНДР цього року проводить рекордну кількість ракетних випробувань, повідомляє BBC.

Востаннє північнокорейський безпілотник перетинав кордон п'ять років тому, у червні 2017 року, коли напруженість між двома Кореями була востаннє найвищою.

Безпілотники Північної Кореї становлять загрозу безпеці Південної Кореї, оскільки їх можна використовувати як для шпигування за Півднем, так і для нападу на нього.

Раніше цього місяця Північна Корея заявила, що провела серйозні випробування, необхідні для розробки свого першого супутника-шпигуна, який можна було б використовувати для моніторингу Південної Кореї. Опубліковано аерофотознімок Сеула, який зроблено під час випробувань.

Експерти вважають, що Північна Корея працює над удосконаленням своєї зброї, крім того чинить тиск на США, щоб вони послабили санкції під час будь-яких майбутніх переговорів.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Обмін атаками безпілотників змусив припинити польоти у великих аеропортах поблизу Сеула
28.12.2022, 08:32
Світ
Генератори електроенергії, дитячі вакцини, медичні пристрої та ліки зовсім скоро потраплять до України
09.12.2022, 17:04
Світ
Найближчим часом планується провести поглиблені тести для підтвердження позитивного ефекту виявлених антитіл.
13.04.2020, 17:37
Світ
Командувач сухопутних військ і син диктатора Уґанди пообіцяв допомогти кремлівському бункерному щуру своїм "гарматним м'ясом".
17:17
Світ
Польща радить своїм громадянам покинути територію росії на тлі арешту журналіста WSJ
13:44
Світ
Законопроєкт підкреслює важливість Чорноморського регіону для національної безпеки США, європейської та глобальної безпеки
11:21