Півтисячі осіб вийшли на «Олімпійський день» у Полтаві

ПОЛТАВА
24.06.2016, 09:37
Півтисячі осіб вийшли на «Олімпійський день» у Полтаві

У Полтаві відбулося традиційне свято «Олімпійський день», присвячене до Дня заснування Національного Олімпійського комітету України.

Захід проходив біля стадіону «Ворскла». Взяти участь міг кожний охочий, попередньо зареєструвавшись.

Таке свято відбувається сьогодні по всій Україні, розповів Голова обласного відділення Олімпійського комітету Олександр Удовіченко.

– Ми проводимо традиційний Олімпійський день. Він відбувається у всіх регіонах України. Щорічно свято збирає багато учасників. У минулому році їх було більше тисячі. Думаю, сьогодні участь візьмуть не менша кількість юних спортсменів, – Удовіченко.

Гаслом свята організатори цьогоріч обрали «Рухайся, навчайся, пізнавай». Тому до олімпійської програми залучили конкурс малюнків і дитячу велогонку.

Дітей на заході вітали та нагороджували титуловані спортсмени. Світлана Копчикова, полтавська плавчиня, учасниця XXIV Олімпійських Ігор в Сеулі 1988 року наголосила на важливості популяризації спорту та побажала учасникам змагань удачі:

– Цей захід – пропаганда здорового способу життя, щоб діти займалися спортом. Сьогоднішнім спортсменам бажаю удачі, успіху, везіння та перемоги, – Копчикова.

Після проведення змагань усі учасники отримали символічні значки. Переможців нагородили дипломами та медалями. Усього до свята долучилися близька 500 осіб. 

Читайте також:
26 лютого Полтаву відвідала політик, заслужений економіст України, депутат Ніна Южаніна.
11:25
Першу партію біоматеріалу для аналізів було направлено 22 лютого.
11:03
Влада Кременчука вживає всіх можливих заходів для недопущення поширення небезпечної хвороби серед містян.
10:40
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10