«По качану» – Біленький пояснив, чому не виніс на комісію питання про допомогу «Полтававодоканалу»

ПОЛТАВА
12.07.2017, 13:49
«По качану» – Біленький пояснив, чому не виніс на комісію питання про допомогу «Полтававодоканалу»

Надати фінансову допомогу на нагальні потреби комунального підприємства в сумі 4 млн гривень 4 липня просив в Полтавської обласної ради керівник комунального обласного підприємства «Полтававодоканал» Василь Воротинцев.

Представники Народної Ради міста Полтави разом із «Останнім Бастіоном» 8 червня звернулися до голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького та голови профільної постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва транспорту та зв’язку Ігоря Сірика з пропозицією щодо повернення коштів чотирьох підприємств комунальної власності у сумі 6 655 610,81 грн.

Пропозиція полягала в тому, щоб керівник КП ПОР «Полтававодоканал» Воротинцев (також керівники ПОКП «Освітаінфоком», ОГКП «Облбудкомплект» та КФ ПОКП «Полтавафарм») надіслали листа до Полтавської обласної ради та керівника БФ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», який є діючим депутатом Полтавської обласної ради Вячеслава Мінязєва та до Голови Правління ПрАТ «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат» і екс-депутата попереднього скликання Полтавської обласної ради Віктора Лотоуса надати благодійну фінансову допомогу на суму втрачених заощаджень у збанкрутілому ПрАТ «Банк Фінанси та Кредит».

Щоправда, голова облради так і не виніс на комісію пропозицію щодо повернення боргу комунальним підприємствам. Олександр Біленький заявив, що не буде писати Лотоусу і Мінязєву про надання благодійної допомоги комунальним підприємствам у сумі 6,65 млн, як і не буде виносити це питання до сесійної зали. На питання представника Народної ради «чому?», Олександр Біленький відповів «по качану».

Голова Полтавської ОДА Валерій Головко заявив активісту, щоб той «не займався політикою, питання вирішується».

Загалом депутати на комісії погодили виділення допомоги в розмірі по 4 млн грн комунальним підприємствам «Полтававодоканал» і «Полтаватеплоенерго».

Олег Підгорний

Читайте також:
Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов провів прес-конференцію з приводу перших 100 днів на посаді.
вчора, 20:50
Полтавський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України виявив хворих на сальмонельоз.
вчора, 09:10
Поліція з’ясовує місце перебування п’ятого підозрюваного, адже за адресою місця проживання його не було.
25 лютого, 17:47
25 лютого у Полтаві відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція з бджільництва.
25 лютого, 17:35
Нагода була подвійною.
25 лютого, 13:10
Правоохоронці Полтави та Кременчука викрили мережу нелегальних гральних закладів, що маскувалися під клуб спортивного покеру.
25 лютого, 10:05