«Податкова амністія» Зеленського – під гарною обгорткою криється корупція

ПОЛІТИКА
16.06.2021, 09:23
«Податкова амністія» Зеленського – під гарною обгорткою криється корупція

Верховна Рада за ініціативою "гаранта" української Конституції ухвалила доволі неоднозначний закон про так звану "податкову амністію".

Але насправді під гарною обгорткою ховаються 2 істотно інші причини його ухвалення, зазначає на своїй сторінці у Facebook представник партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

На думку соратника Петра Порошенка, команда "слуг" Володимира Зеленського фактично намагається знищити залишки середнього класу українців, спустошити їхні й так майже порожні кишені.

«Перша причина – корупційна складова. Бо закон дає можливість відмивати гроші за дуже низькою ставкою у 5%; необхідно просто їх задекларувати та сплатити. Друга причина – закон стане ударом по середньому класу українців. Бо саме на них він спрямований; чиновники, прокурори та олігархи вже давно навчилися переховувати статки у членів сім'ї та в офшорах. Але для успішних заробітчан закон може стати ударом. Ось вам і черговий результат популізму – під гарною обгорткою криється корупція», – написав Ігор Артюшенко.

Опозиційний політик також додає, що будь-який закон про "податкову амністію" має містити потужні запобіжники, які унеможливлюють відмивання коштів і корупцію, але у документі від "слуг народу" їх немає.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Зеленський підігрує олігархам: ніхто з ними не збирається боротися.

Читайте також:
Політика
Російський диктаторський режим невдовзі остаточно опиниться серед міжнародних ізгоїв, як Північна Корея, через терор проти України.
21.12.2022, 16:51
Опінії
З'ясувалося, народні обранці дослухалися прохань Сергія Шаптали та Валерія Залужного. Навряд це допоможе перемогти російського агресора?..
20.12.2022, 08:27
Політика
Багатостраждальний закон про медіа таки ухвалено. Але з компромісами, які голосувалися у сесійній залі  Верховної Ради.
14.12.2022, 07:33
Війна
Чи буде відповідати за ухилення від служби в ЗСУ Зеленський, питання риторичне
06.04.2022, 10:55
Кримінал
В Україні запровадили кримінальну відповідальність за фото- і відеозйомку переміщень військовослужбовців, зброї та техніки.
24.03.2022, 21:42
Світ
Історична перемога, над якою італійські та міжнародні зоозахисники працювали багато років.
24.12.2021, 14:03