«Податкова амністія» Зеленського – під гарною обгорткою криється корупція

ПОЛІТИКА
16.06.2021, 09:23
«Податкова амністія» Зеленського – під гарною обгорткою криється корупція

Верховна Рада за ініціативою "гаранта" української Конституції ухвалила доволі неоднозначний закон про так звану "податкову амністію".

Але насправді під гарною обгорткою ховаються 2 істотно інші причини його ухвалення, зазначає на своїй сторінці у Facebook представник партії "Європейська солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

На думку соратника Петра Порошенка, команда "слуг" Володимира Зеленського фактично намагається знищити залишки середнього класу українців, спустошити їхні й так майже порожні кишені.

«Перша причина – корупційна складова. Бо закон дає можливість відмивати гроші за дуже низькою ставкою у 5%; необхідно просто їх задекларувати та сплатити. Друга причина – закон стане ударом по середньому класу українців. Бо саме на них він спрямований; чиновники, прокурори та олігархи вже давно навчилися переховувати статки у членів сім'ї та в офшорах. Але для успішних заробітчан закон може стати ударом. Ось вам і черговий результат популізму – під гарною обгорткою криється корупція», – написав Ігор Артюшенко.

Опозиційний політик також додає, що будь-який закон про "податкову амністію" має містити потужні запобіжники, які унеможливлюють відмивання коштів і корупцію, але у документі від "слуг народу" їх немає.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Зеленський підігрує олігархам: ніхто з ними не збирається боротися.

Читайте також:
Історична перемога, над якою італійські та міжнародні зоозахисники працювали багато років.
24.12.2021, 14:03
Тексти відповідних проектів оприлюднені на сайті парламенту
21.12.2021, 09:11
Ці літаки порушили порядок в’їзду та виїзду на тимчасово окуповану територію України.
06.12.2021, 17:06
Детективи НАБУ вимагали від суду взяти Труханова під варту.
11.10.2021, 16:29
Крисін причетний до вбивства журналіста та викрадення і катування учасника “Автомайдану”.
23.09.2021, 15:18
Голова наглядової ради Української асоціації власників зброї прокоментував сьогоднішню новину про розстріл студентів у РФ.
20.09.2021, 15:53