Похмура Вуглегірська ТЕС вартує Донеччину наче око Сауронове

Опінії
15 серпня, 18:12
Похмура Вуглегірська ТЕС вартує Донеччину наче око Сауронове
Фото: Facebook

Ворожий мінометник трохи поспішив. Міна лягла на перехресті секунд за 15 до того, як ми виїхали...

Народний депутат України VIII скликання

На повному газі рулимо у хмару пилу і згорілого пороху, зверху ще летить сміття, підняте вибухом, а идимість деякий час нульова. Далі наша машина, як дельфін із води, вистрибує із хмари на ясну дорогу, і мчить щосили.

Ми рахуємо секунди: скільки треба, щоби точно відновити наведення міномета і вдарити повторно. На щастя, другу міну навіть не почули.

Око Саурона – така найперша асоціація, яку викликають труби Вуглегірської ТЕС, а їх висота близько 300 метрів. З них видно, як ми переміщаємося за багато кілометрів від електростанції.

Практично усі ключові перехрестя – як на долоні, і  російським мінометникам та гармашам є багато роботи, полювати на наші автівки. Вуглегірську ТЕС ми втратили кілька тижнів тому, бої йшли навколо, її оточували, по самій станції завдавали увесь можливий спектр вогневих ударів.

Тепер це око Саурона, навіть два...

Села довкруж наших позицій дуже похмурі. Я бачу розтрощені хати, розбиті вулики, худобу, чиї хазяї втекли або загинули та людей, чия худоба втекла або загинула.

Бачу дарма засіяні ниви, кинуті садки. Трави буяють навколо, ховають понівечені будинки, ховають горе, а влітку не може бути сумно!

По-справжньому розруха зацарює тоді, коли спаде листя, тоді цей край буде виглядати воістину моторошно. І все ж на село знаходиться одна чи дві людини, котра вперто не їде нікуди.

Бачив, як вранці за кілометр від передової бабця продає молоко солдатам коло дороги. По цій дорозі регулярно б'ють з мінометів.

Мінометники стріляють сюди по координатах. Їм за горою навіть не видно, що обабіч дороги стоїть згорблена стара жінка з відерцями.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Росіяни з усіх сил прагнуть здобути хоч якусь перемогу на Донбасі, задля звіту перед своїм ватажком, але наразі всюди зазнають невдач.
02 жовтня, 10:33
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент отриманими вогневим ураженням "подарунками" від наших захисників задоволений.
30 вересня, 17:36
Війна
Під час звільнення Харківської області від окупантів Збройні Сили України завдали вогневого ураження по мобільній станції Р-330Ж "Житель".
30 вересня, 07:00
Війна
Південнобузький напрямок фронту війни нині один із пріоритетніших, адже там скупчилося багатотисячне угруповання російських окупантів.
28 вересня, 19:45
Війна
Сватове і Старобільськ – головні вузлові логістичні точки для російських окупаційно-терористичних сил, там поспішно будують лінію оборони.
28 вересня, 09:18
Війна
Окупаційно-терористичному контингенту РФ не солодко на українському Сході, їхні лави рідіють від вогняних "подарунків" наших захисників.
27 вересня, 20:56