Бахмут, Авдіївка, Мар'їнка і Піски під повним контролем ЗСУ

Опінії
14 серпня, 18:18
Бахмут, Авдіївка, Мар'їнка і Піски під повним контролем ЗСУ
Фото: Facebook

Становище на фронті за тиждень, що минає: загалом, нічого істотно не змінилось. Російські війська продовжують штурм Бахмута і Соледара.

Історик, публіцист, кандидат історичних наук.

Щодня рапортують про успіхи та просування, але ці пункти як перебували під нашим контролем на початку війни, так і перебувають досі. На Донецькому фронті становище ще цікавіше.

І ось чому. Росіяни вже кілька днів поспіль заявляють про захоплення Пісків, але потім додають, що в селищі "триває зачистка"; це значить, що ніякі Піски вони не контролюють, і бій триває.

В інших секторах фронту в районі Донецьк-Горлівка, без істотних змін. Окрім Пісків активні бої йдуть за Мар'їнку та Авдіївку, є вклинення в нашу оборону, проте нічого критичного, фронт ЗСУ тримається.

З цього слідує, що російська тактика артилерійських наступів і лобових штурмів, наразі не дає результату під Донецьком. Звісно, нашим бійцям там дуже важко, і ми маємо втрати.

Але фронт тримається і це головне!

Від Курахового та до Василівки у Запорізькій області останні кілька днів різке загострення у районі Великої Новосілки та Вугледара. Одночасно надходить інформація про концентрацію російських військ для чергового наступу окупантів на Запоріжжя.

На інших ділянках фронту без змін, хіба росіяни прагнуть наступати в районі Золочева на Харківщині, але наразі то не дуже в них виходить. Отже, фронт продовжує бути стабільним.

Локальні просування російських військ на окремих ділянках наразі є незначними. Приводів для паніки та "всьо пропало" нема.

Ключове питання – що далі? Інформації про концентрацію російських військ в Запорізькій та Херсонській областях наразі чимало; вважаю, що саме в Запорізькій області, в секторі Гуляйполя, противник скоро розпочне активні наступальні дії.

Щодо контрнаступів Збройних Сил України та звільнення Херсону, анонсованого ще 2-3 тижні тому багатьма "аналітиками" після ударів по Антонівському мосту, то наразі порадувати вас мені абсолютно нічим. Тож, тримаймо стрій і допомагаймо ЗСУ!

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Війна
Росіяни з усіх сил прагнуть здобути хоч якусь перемогу на Донбасі, задля звіту перед своїм ватажком, але наразі всюди зазнають невдач.
02 жовтня, 10:33
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент отриманими вогневим ураженням "подарунками" від наших захисників задоволений.
30 вересня, 17:36
Війна
Під час звільнення Харківської області від окупантів Збройні Сили України завдали вогневого ураження по мобільній станції Р-330Ж "Житель".
30 вересня, 07:00
Війна
Південнобузький напрямок фронту війни нині один із пріоритетніших, адже там скупчилося багатотисячне угруповання російських окупантів.
28 вересня, 19:45
Війна
Сватове і Старобільськ – головні вузлові логістичні точки для російських окупаційно-терористичних сил, там поспішно будують лінію оборони.
28 вересня, 09:18
Війна
Окупаційно-терористичному контингенту РФ не солодко на українському Сході, їхні лави рідіють від вогняних "подарунків" наших захисників.
27 вересня, 20:56