Показ старовинних мод відгримів у Пирятині

27.08.2019, 08:01
Показ старовинних мод відгримів у Пирятині

Українські автентичні вбрання презентували до Дня Незалежності у Пирятині. Про це повідомляють місцеві мешканці у соціальні мережі Facebook.

Подібна культурно-мистецька подія вперше відбулась на Полтавщині. Мешканці Пирятина та гості мали можливість побачити старовинні українські вбрання та послухати спів колективу "Древо", народних ансамблів "Заспів "і "Пісенне Джерело".

Наголошується, що на показі мод були представлені вбрання з усіх областей України. Родзинкою заходу стало знайомство з історією кожного вбрання і безпосереднього його власника.

Показ старовинних мод відгримів у Пирятині_1

Показ старовинних мод відгримів у Пирятині_3

(Фото: Вадим Кирпиченко)

Читайте також:
Історія
Якими були прикмети й обряди на Різдво.
11:35
Мистецтво
Музика без кордонів: інтерв’ю з композитором Сергієм Горюновичем.
11:14
Історія
Сьогодні 88 років з дня народження В'ячеслава Чорновола.
09:01
Історія
До совєцької окупації України святвечір відзначали до Нового року. Безліч селян, особливо на Полтавщині, були невдоволені зміною календаря.
06:13
Історія
Коли страх перемагає закони: історія Бернарда Ґетца
вчора, 13:57
Мистецтво
Невідомий зруйнував скульптури з виставки «My Body Is a Battlefield. Copenhagen» художниці Марії Куликівської, яку проводили у Данії.
вчора, 12:48