Поліцейські беруть хабарі за проїзд перевантажених фур через ваговий комплекс

ПОЛТАВА
28.07.2019, 11:17
Поліцейські беруть хабарі за проїзд перевантажених фур через ваговий комплекс

У Лохвицькому районі поліція використовує встановлений за кошти місцевих громад ваговий комплекс для власного збагачення.

Минулого року у селі Млини неподалік Лохвиці запрацював ваговий комплекс. Його завдання – недопущення руйнування траси Р-60. Одначе водії фур часто порушують встановлене обмеження ваги перевезень, ідеться у матеріалі «Панорами Полтавщини».

«Спробу корупційних дій ми побачили ще 20 січня, коли ваговий комплекс працював третій день. – Пише автор публікації Сергій Ніконов. – Двоє чоловіків підійшли пішки з боку мосту… Заговорили російською і попросили одного з поліцейських поспілкуватися наодинці віддалік. Говорили кілька хвилин, тож чекати не було сенсу. По дорозі в Лохвицю я побачив дві автоцистерни-пропановози, кабіни яких були порожніми, і зрозумів, що то були їх водії. Шини були увігнутими, отже цистерни – не пусті».

Поліцейські беруть хабарі за проїзд перевантажених фур через ваговий комплекс_1

Після січневого інциденту Ніконов повернувся до проблеми хабарництва на ваговому комплексі в липні. Попри те, що поліцейські ретельно уникають камер, йому вдалося зафіксувати кілька моментів, які свідчать про специфічний «бізнес» на дорогах Лохвицького району.

Детальніше – читайте у матеріалі «Панорами Полтавщини».

Читайте також:
Полтава
Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість скористатися податковою знижкою.
14 жовтня, 13:09
Полтава
Наші педагоги — загартовані й готові до будь-яких випробувань. Сьогодні вони відзначають свій день, долаючи виклики сучасності.
05 жовтня, 09:35
Полтава
Кременчук вшановує композитора Сергія Горюновича.
02 жовтня, 13:14
Полтава
Коли директор — теща: як працює «родинна математика» у школі.
28 вересня, 11:09
Полтава
Будинок-пастка: як статус «пам’ятки» обернувся штрафами та блокуванням рахунків для військового.
24 вересня, 19:28
Полтава
Велика Британія виключила Тетяну Євтушенкову, дочку засновника АФК «Система» Володимира Євтушенкова, зі свого санкційного списку.
23 вересня, 07:05