Поліцейські беруть хабарі за проїзд перевантажених фур через ваговий комплекс

ПОЛТАВА
28.07.2019, 11:17
Поліцейські беруть хабарі за проїзд перевантажених фур через ваговий комплекс

У Лохвицькому районі поліція використовує встановлений за кошти місцевих громад ваговий комплекс для власного збагачення.

Минулого року у селі Млини неподалік Лохвиці запрацював ваговий комплекс. Його завдання – недопущення руйнування траси Р-60. Одначе водії фур часто порушують встановлене обмеження ваги перевезень, ідеться у матеріалі «Панорами Полтавщини».

«Спробу корупційних дій ми побачили ще 20 січня, коли ваговий комплекс працював третій день. – Пише автор публікації Сергій Ніконов. – Двоє чоловіків підійшли пішки з боку мосту… Заговорили російською і попросили одного з поліцейських поспілкуватися наодинці віддалік. Говорили кілька хвилин, тож чекати не було сенсу. По дорозі в Лохвицю я побачив дві автоцистерни-пропановози, кабіни яких були порожніми, і зрозумів, що то були їх водії. Шини були увігнутими, отже цистерни – не пусті».

Після січневого інциденту Ніконов повернувся до проблеми хабарництва на ваговому комплексі в липні. Попри те, що поліцейські ретельно уникають камер, йому вдалося зафіксувати кілька моментів, які свідчать про специфічний «бізнес» на дорогах Лохвицького району.

Детальніше – читайте у матеріалі «Панорами Полтавщини».

Читайте також:
Дошка буде встановлена на будинку, в якому мешкав Джохар Дудаєв.
10:38
Як і передбачалося, Зеленський відвідає Нові Санжари.
09:47
Самі умови перебування на карантині Гончарук означив як «задовільні».
06:30
Візит запланований на вівторок, 25 лютого.
вчора, 18:15
Згідно з повідомленням, у жінки сталося загострення хронічної гастроентерологічної хвороби.
вчора, 13:32
В однієї з жінок, що перебувають на карантині, підвищилася температура.
вчора, 13:15