Поліцейські влаштували моральний терор мамі волонтерки – пригадували Майдан

КРИМІНАЛ
03 квітня, 08:30
Поліцейські влаштували моральний терор мамі волонтерки – пригадували Майдан

2 квітня поліція провела обшуки у волонтерки Марії Бурдун та її матері.

Обшуки проходили по справі учасниці війни на Донбасі Інни Грищенко, яку раніше звинувачували у причетності до вбивства Павла Шеремета.

В ніч на 3 квітня, після виснажливих «слідчих дій» поліції волонтерка переповіла, як проходив обшук у її матері.

«Слово "гармидер" – це первинна молекула мінімального значення того стану, що я побачила... і це стан не лише фізичних речей та матеріальних цінностей... це стан моєї мами...наразі я розумію значення слова "геноцид"... вони морально гвалтували мою маму і доводили її до фізичних наслідків їх "законних дій" без присутності адвоката», – написала Бурдун у себе на сторінці.

Організатори обшуку проникли на територію матері волонтерки близько 5:47 через паркан. Тривалий час не дозволяли жінці зробити дзвінок.

Знайшов міліцейський щит із часів Майдану, поліція почала «вичитувати» матір за «погане виховання» доньки.

Також поліцейські знущально висловлювалися стосовно поганого самопочуття жінки. «Реакція на посвідчення мами інваліда II групи - "так скорую уже визвать ілі ви ещьо продержитєсь чуток?" ( у мами цукровий діабет, низка хвороб серця, дисфункція суглобів тазу та колін)», – змалювала ситуацію Бурдун.

Після закінчення обшуку, який був більш схожим на цілеспрямований моральний терор, матері волонтерки не залишили примірника чи копії протоколу обшуку і не сказали, що конкретно вилучили.

В цілому дії поліції були безглуздими з процесуальної точки зору.

«Згідно ухвали суду, де було прописано моє дівоче та сьогоднішнє прізвище, не було ніяк вказано маминих даних, питання "чому вилучили її особистий телефон", до маминого будинку я не маю ніякого відношення - моє прізвище ніколи і ніде не зазначалося в будь-яких документах на той садовий будиночок», – зазначила волонтерка.

Читайте також:
Киян, які знаходяться неподалік від будівлі суду прийти на допомогу, щоб зупинити «мусорську диктатуру».
15 червня, 16:15
Сьогодні під час сутички з силовиками постраждав український активіст, колишній політв'язень Росії Володимир Балух.
12 червня, 19:35
За рік при владі Володимир Зеленський так і не продемонстрував українцям, що він голова держави, а не телевізійний актор.
12 червня, 11:23
На думку опозиційних депутатів, сьогодні влада діє по сталінській схемі: була б людина, а стаття знайдеться.
10 червня, 14:23