Поліція Капітолію готується до можливих заворушень у разі арешту Трампа

СВІТ
21.03.2023, 09:16
Штурм Капітолію 6 січня 2021 року
Штурм Капітолію 6 січня 2021 року

Трамп заявив, що його заарештують 21 березня і закликав до протестів у разі цього.

Поліція Капітолію США вживе запобіжних заходів на випадок масових заворушень у разі арешту 45 президента США Дональда Трампа.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на NBC.

За словами представника поліції, поки що не спостерігаються конкретні загрози Капітолію чи іншим державним установам.

"Однак існує потенціал для демонстрацій. Поліція Капітолію працює з партнерами з правоохоронних органів, тому ви зможете спостерігати велику присутність правоохоронців на Капітолійському пагорбі", - зазначили у поліції.

Нагадаємо, що нещодавно Трамп заявив, що його заарештують 21 березня і закликав до протестів у разі цього.

Експрезидента США Дональда Трампа звинуватили у тому, що він не зареєстрував понад сто подарунків від іноземних урядів та керівників держав. Їхня загальна сума становить близько 291 тис. доларів.

Про це йдеться в доповіді комітету палати представників США з нагляду.

Уточнюється, що до незареєстрованих подарунків Трампа входили, зокрема, золоті ключки для гольфу від експрем'єр Японії Сіндзо Абе і шовковий килим від президента Узбекистану Шавката Мірзієєва. Крім того, зять Дональда Трампа, Джаред Кушнер, отримав від принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Салмана кинджал та два набори мечів.

Зараз закон США про іноземні подарунки та прикраси забороняє президентам і федеральним чиновникам присвоювати іноземні подарунки дорожче за 415 доларів. За законом, такі подарунки мають передаватися на зберігання державі.

Нещодавно стало відомо, що  медіакомпанія Трампа знаходиться під федеральним розслідуванням за відмивання грошей, пов’язане з росією.

Федеральне кримінальне розслідування щодо медіа-компанії колишнього президента Дональда Трампа Trump Media розширилося й охопило потенційні порушення щодо відмивання грошей, пов’язаних із пожертвами у розмірі 8 мільйонів доларів пов'язаними з росією, що потенційно ще більше загрожує медіа-компанії експрезидента та її планованому злиттю з компанією  Digital World Acquisition Corp (DWAC).

Читайте також:
Політика
І роблять це не якісь руки кремля, а наші рідненькі чиновники. Андрій Костін сьогодні проігнорував виклик до Верховної ради.
19 червня, 15:00
Політика
Темні плями у біографії адвоката, який став генпрокурором.
28 травня, 11:20
Полтава
Полтавський окружний адміністративний суд відхилив позов Мамая щодо поновлення на посаді міського голови
09 травня, 18:35
Опінії
Реальні успіхи Пишного в питанні тотальної «ощадизації», та теми-схеми з депозитними сертифікатами ми знаємо і без конкурсів.
02 лютого, 17:45
Світ
2023-й видався для РФ непростим, як і попередній. У політиці, економіці й дипломатії агресор зіткнувся із серйозними кризами та викликами.
28.12.2023, 19:07
Політика
Це рішення стало перемогою Дональда Трампа, який намагається затягнути процес розгляду справи.
23.12.2023, 10:48