Поліція Капітолію готується до можливих заворушень у разі арешту Трампа

СВІТ
21 березня, 09:16
Штурм Капітолію 6 січня 2021 року
Штурм Капітолію 6 січня 2021 року

Трамп заявив, що його заарештують 21 березня і закликав до протестів у разі цього.

Поліція Капітолію США вживе запобіжних заходів на випадок масових заворушень у разі арешту 45 президента США Дональда Трампа.

Про це повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на NBC.

За словами представника поліції, поки що не спостерігаються конкретні загрози Капітолію чи іншим державним установам.

"Однак існує потенціал для демонстрацій. Поліція Капітолію працює з партнерами з правоохоронних органів, тому ви зможете спостерігати велику присутність правоохоронців на Капітолійському пагорбі", - зазначили у поліції.

Нагадаємо, що нещодавно Трамп заявив, що його заарештують 21 березня і закликав до протестів у разі цього.

Експрезидента США Дональда Трампа звинуватили у тому, що він не зареєстрував понад сто подарунків від іноземних урядів та керівників держав. Їхня загальна сума становить близько 291 тис. доларів.

Про це йдеться в доповіді комітету палати представників США з нагляду.

Уточнюється, що до незареєстрованих подарунків Трампа входили, зокрема, золоті ключки для гольфу від експрем'єр Японії Сіндзо Абе і шовковий килим від президента Узбекистану Шавката Мірзієєва. Крім того, зять Дональда Трампа, Джаред Кушнер, отримав від принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Салмана кинджал та два набори мечів.

Зараз закон США про іноземні подарунки та прикраси забороняє президентам і федеральним чиновникам присвоювати іноземні подарунки дорожче за 415 доларів. За законом, такі подарунки мають передаватися на зберігання державі.

Нещодавно стало відомо, що  медіакомпанія Трампа знаходиться під федеральним розслідуванням за відмивання грошей, пов’язане з росією.

Федеральне кримінальне розслідування щодо медіа-компанії колишнього президента Дональда Трампа Trump Media розширилося й охопило потенційні порушення щодо відмивання грошей, пов’язаних із пожертвами у розмірі 8 мільйонів доларів пов'язаними з росією, що потенційно ще більше загрожує медіа-компанії експрезидента та її планованому злиттю з компанією  Digital World Acquisition Corp (DWAC).

Читайте також:
Світ
Конгрес має розслідувати, як один мільярдер створює державну політику та зовнішню політику для всього світу.
14 вересня, 07:36
Світ
Помічники та союзники Байдена кажуть, що готуються рішуче протидіяти розслідуванню щодо імпічменту і представити його як фікцію
02 вересня, 11:23
Опінії
Хочу засмутити більшість кандидатів: всі 58 посад вже продані, а імена переможців конкурсу відомі задовго до його початку.
27 серпня, 09:07
Опінії
Правда полягає в тому, що це «турне» мало на меті передвиборчу агітацію.
21 серпня, 07:27
Політика
Британський міністр не планує надалі займатись ані політикою, ні обороною.
16 липня, 07:25
Блоги
І взагалі народ їм не потрібний. Навіщо їм такий невдячний, голодний, злий, невігласний і хворий народ?
12 липня, 14:05