Поліція Сумщини досі не знайшла вбивць Олександра Іваніни

КРИМІНАЛ
12.09.2022, 12:45
Поліція Сумщини досі не знайшла вбивць Олександра Іваніни

Останній Бастіон нагадує Керівнику ГУНП Сумщини Сергію Чижу про його обіцянку затримати вбивць Олександра Іваніни до кінця 2021 року...

27 жовтня 2021 року було вбито Олександра Іваніну — бійця НВР "Правий сектор" Сумщини. 

Олександра Іваніну було застрелено біля під'їзду власного будинку у присутності дружини.

Про розгул криміналітету в Сумській області та можливе вбивство Іванини Олександра було попереджено СБ України ще в лютому 2021 року.

Про це у себе на сторінці у ФБ повідомив заступник керівника сумського Правого сектору Костянтин Паращенко, який також опублікував відповідне документальне підтвердження.

"Лист був надісланий на пошту та електрону пошту. Реакцію та результат роботи СБ України зараз всі бачать", — йдеться в повідомленні.

У листі адресованому керівництву Служби безпеки України націоналісти повідомляли про "агентів російських спецслужб" — братів Василенків, які під прикриттям поліції і деяких співробітників українських спецслужб займаються контрабандою з Росії (і навпаки) наркотиків та зброї.

А також нелегальним переміщенням людей.

Окрім того, у Правому секторі керівництво СБУ чорним по білому написано про реальну загрозу життю вбитого кілька днів тому Олександра Іваніни.

Зокрема, повідомлялося, що Сергій Василенко вже одного разу стріляв в бійців Правого сектору, поранивши одного з них.

Журналісти інформаційної аґенції "Останній Бастіон" звернулися до начальника Головного управління Національної поліції у Сумській області Сергія Чижа з приводу розслідування вбивства правосекторівця Олександра Іваніни.

У телефонній розмові поліціянт розповів, що з першого дня його призначення було оновлено склад слідчо-оперативної групи, наразі триває досудове розслідування, попередні результати якого поки не можна оприлюднювати.

Також Сергій Чиж пообіцяв, що під його керівництвом сумські правоохоронці обов'язково розкриють цю резонансну справу найближчим часом.

Сергій Чиж давав слово офіцера, що вбивць Олександра Іваніни затримають до кінця 2021 року...

З моменту вбивства Олександра Іваніни пройшов майже рік, але вбивць так і не було затримано.

Останній Бастіон нагадує очільнику ГУНП Сумщини Сергію Чижу про його обіцянку затримати вбивць Олександра Іваніни до кінця 2021 року.

Ми хочемо запитати у Сергія Чижа : що заважає поліції Сумщини затримати вбивць Олександра Іваніни ? Хто чинить перепони у розслідуванні злочину ? Коли вбивць Олександра Іваніни буде затримано ?

Сергій Чиж обіцяв затримати вбивць Олександра Іваніни до кінця 2021 року... а вже скоро закінчиться 2022 рік.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Католицька Церква може пишатися тим, що виховала свідомих послідовників. Правда всі вони чомусь служать світовому єврейству.
05 січня, 14:45
Кримінал
Олексій Тандир прагне уникнути виплати компенсації родині вбитого ним нацгвардійця Вадима Бондаренка.
15.12.2023, 18:31
Життя
Цькування учнів у школах, а також закладах оздоровлення — наслідок совєцької окупації. Наш народ ментально хворий і не бажає лікуватися.
07.12.2023, 19:12
Кримінал
Пацієнти помирають, поліція і медики мовчать.
07.12.2023, 17:15
Опінії
Ручні популісти Банкової втратили відчуття страху. Це сталося не сьогодні, але саме зараз вони накинулися на наших незламних захисників.
27.11.2023, 10:58
Новини
Контррозвідники слухали в ресторані пісні Міхаіла Круга.
09.11.2023, 07:35