Поліція Таїланду заарештувала понад півсотні російських контрабандистів

КРИМІНАЛ
06 червня, 08:20
Поліція Таїланду заарештувала понад півсотні російських контрабандистів
Фото: Radio Free Asia

Власники паспортів із двоголовою куркою — не бажані гості в азійській монархії. Їх відловлюватимуть і каратимуть за кожне порушення.

Такі відомості із курортного острова Пхукет оприлюднило одне з провідних далекосхідних англійськомовних видань Radio Free Asia. Зазначається, що тайська поліція заарештувала 67 росіян за порушення місцевого бізнес-законодавства.

Об'єднані у злочинне угруповання чоловіки, зокрема, нелегально працевлаштували інших росіян і вели незаконну господарську діяльність на Пхукеті. Також до азійської країни завозили контрабанду із РФ і КНР.

Місцеві мешканці понад рік скаржаться на те, що чужинці підривають економіку Пхукета, працюючи за безцінь і торгуючи дешевими товарами. Очевидно, росіяни — велика загроза для Таїланду, і політика доступних віз для РФ неабияк шкодить власне тайському бізнесу.

Між тим, як уже раніше сповіщала медіаагенція «Останній Бастіон», власник виробника «Coca-Cola» в Україні продовжує працювати на росії та заробив рекордний прибуток. Західні компанії, які залишаються у РФ, напряму фінансують російські воєнні злочини та геноцид українців.

Читайте також:
Кримінал
Сіоністська агентура давно працює за межами державного утворення Ізраїль. Головна мета — підкуп і збір компромату на потенційних ворогів.
28 червня, 19:25
Полтава
Комусь війна і захист України від зовнішнього ворога на фронті, а комусь у тилу непогано живеться. Дерева нищать, кишені від грошви пухнуть.
03 червня, 12:36
Кримінал
Засуджений за передачу окупантам даних про розташування наших захисників житель Слов'янська, відсидить лише 8 років. Він визнав свою вину.
17 квітня, 07:01
Кримінал
За минулий тиждень організована злочинність під стягами ісламу завдали одразу трьох ударів. Північ країни небезпечна для відвідування.
11 березня, 08:27
Кримінал
Чоловік закликав до повалення конституційного ладу в Україні. Тепер йому загрожує обмеження волі на строк від 8 років із конфіскацією майна.
13 лютого, 21:42
Кримінал
У Лондоні прямо із вуличного стовпа на очах юрби вкрали одну із робіт художника Бенксі. Середня вартість його творів — від $30-50 тисяч.
24.12.2023, 12:04