Польська блокада українського кордону загрожує німецькій автопромисловості

ЕКОНОМІКА
01.12.2023, 10:53
Польська блокада українського кордону загрожує німецькій автопромисловості
Фото: Bild

Спровоковані російською агентурою польські перевізники та фермери підривають колективну безпеку Європи. Тепер на сполох забили німці.

Про це з одного з контрольно-пропускних пунктів на польсько-українському кордоні повідомило видання Bild. Зазначається, що блокада становить неабияку загрозу для автомобільної промисловості Німеччини, яка втрачає прибутки від дії поляків.

Так, з 6 листопада польські далекобійники та фермери перекрили під'їзди до КПП на кордоні з Україною, що призвело до багатокілометрових заторів і навіть смертей українських водіїв. Нині час очікування становить понад 10 діб.

Станом на цю мить тільки на чотирьох КПП зібралося майже 3000 транспортних засобів, розтягнувшись на 35 км. Наприклад, у пункті «Ягодин-Дорогуськ» польські блокувальники пропускають лише одну українську вантажівку за годину, хоча зазвичай там проїздять до 680 фур на добу.

Беззаконня, вчинене поляками за підтримки тамтешнього уряду, вже спровокувало кризу у німецькій автоіндустрії. Як заявили виданню Bild представники ради директорів компанії BMW, Volkswagen та Mercedes-Benz, страждають цілі ланцюжки постачань, наприклад, електричних кабелів.

«Через блокаду компаніям автомобільної промисловості складно своєчасно постачати компоненти клієнтам у Німеччині та інших країнах ЄС. Водночас ми побоюємося, що можливі також перебої з паливом для ЗСУ», — прокоментували невтішну ситуацію на кордоні у міністерстві закордонних справ України.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Недалекоглядні поляки знову роблять помилки, не вивчивши досвід своїх предків у минулому. Якщо Україна впаде, росія посуне на Польщу.
26 лютого, 20:32
Політика
Ворожі спеціальні служби активізували свою розгалужену шпигунську мережу країнах Центрально-Східної Європи. Мета — демонізація України.
23 лютого, 08:28
Політика
Україну у Страсбурзі досі вважають розмінною монетою Заходу. Кремлівський бункерний дід залишається важливим партнером європейців.
04 лютого, 15:42
Світ
Військові та політичні керівники країн НАТО останніми тижнями неодноразово попереджали про ймовірність вторгнення московії .
29 січня, 16:15
Світ
Полярні регіони стають новими стратегічними рубежами для комуністичного Китаю. Товариш Сі Цзіньпін має власний план підкорення світу.
28 січня, 16:29
Світ
Ресурсна ж федерація московії васал комуністичного Китаю у стратегії глобальної дестабілізації. Ми на крок ближче до світового конфлікту...
25 січня, 20:35