Польські, британські та німецькі компанії постачають військові товари росії

ВІЙНА
22 лютого, 10:23
Польські, британські та німецькі компанії постачають військові товари росії

Спочатку товари надходять до країн Кавказу і Центральної Азії, а потім прямують до рф.

Британські товари подвійного призначення - безпілотники, оптичні прилади, продукція важкого машинобудування – досі потрапляють до росії, незважаючи на санкції.

Про це свідчить аналіз, проведений телеканалом Sky News.

Спочатку товари надходять до країн Кавказу і Центральної Азії, а потім прямують до рф.

Дослідження встановило, що якщо британський експорт до московії різко скоротився, то до інших колишніх радянських країн-сателітів він злетів в рази.

Зокрема, експорт до Киргизстану підскочив більш як на 1100%. Йдеться переважно про важку техніку й транспортні засоби, які не можна відправляти безпосередньо до московії. Обсяги британського експорту майже так само різко зросли до Вірменії.

Аналіз показує, що до Грузії, Вірменії, Киргизстану та Узбекистану надходять частини літаків, гелікоптерів і дронів. Британські компанії експортували до цих чотирьох країн таких товарів на 6 млн фунтів стерлінгів, що перевищує традиційні обсяги експорту.

Зазначається, що й інші європейські країни, зокрема Німеччина й Польща, теж продають у кавказькі й центральноазійські країни велику кількість обладнання, яке йде до московії.

Читайте також:
Політика
Недавній офіційний робочий візит вітчизняного міністра закордонних справ до Нью-Делі не змінив позиції тамтешнього уряду. Москва досі у грі.
09 квітня, 08:18
Економіка
Ведення бізнесу на теренах країни-загарбника для більшості фірм довело їхню безпринципність. Ціна збереження активів — життя українців.
31 березня, 18:19
Економіка
Маленька африканська країна наче грім серед ясного неба увірвалася на російський ринок. Виявилося, у Ґабоні виробляють важливі запчастини.
29 березня, 19:13
Війна
Сам В’ячеслав Кантор називає себе «головним черговим з єврейської Європи».
13 березня, 10:55
Економіка
Поставки російської нафти морським шляхом за тиждень до 10 березня зросли до 3,7 мільйона барелів на добу.
12 березня, 16:15
Економіка
Американська глобальна тютюнова компанія непогано заробляє на смертях українців. Раніше тільки цигарками, а нині — вже кулями.
07 березня, 19:53