Полтава і Кременчук віддають перевагу новим обличчям в Раді, села Полтавщини – старим

ПОЛТАВА
27.10.2014, 14:38
Полтава і Кременчук віддають перевагу новим обличчям в Раді, села Полтавщини  – старим

Обласний центр разом з агломерацією та промисловий Кременчук на третє місце з великим відривом ставлять «Самопоміч». Тоді як малі міста та сільські райони Полтавщини відкидають її на четверте-шосте місця, та виводять слідом за двома безперечними лідерами політичні сили Ляшка, Тимошенко і «Опозиційний Блок» регіоналів.

Такі висновки можна зробити після обробки ЦВК приблизно двох третин протоколів по одномандатних округах Полтавської області.

Безперечними лідерами з майже однаковими результатами і відривом в кілька сотень голосів на округ йдуть «Партія «Блок Петра Порошенка» та Політична партія «Народний Фронт». Проте на місцях з третього по сьоме все далеко не однозначно.

В одномандатних округах з №144, №145 і №146 – це Полтава, Котелевський район та Автозаводський Кременчука, «Об’єднанню «Самопоміч» виборці віддали 10,5-14,5 процентів голосів. Це виводить політичну партію на третє місце по кількості симпатій в цих округах, з великим відривом від переслідувачів.

Разом з цим в округах зі 146 по 151 на третьому місці опиняється Радикальна Партія Олега Ляшка. При цьому найбільший, майже трикратний, відрив від «Самопомочі» в нього на 149 окрузі – 15,5 відсотків проти 6. 149 округ представлений сільськими Карлівським, Кобеляцьким, Козельщанським, Машивським, Новосанжарським і Чутівським районами.

«Опозиційний блок» найвище, на 5 сходинку, зміг піднятися на 150 окрузі, який включає в себе регіон від Глобино до Комсомольска, крім Кременчука.


Читайте також:
Поліція Полтавщини сьогодні веде посилене патрулювання. Правоохоронці підходять до людей у парках і попереджають про карантинні обмеження.
13:15
Надійшли результати аналізів медиків пульмонологічного відділення Першої лікарні Кременчука. Всі негативні.
12:40
До інфекційної лікарні Полтави привезли 42-річного миргородця з коронавірусною хворобою.
10:25
Ще вчора вранці, 3 квітня, в Полтавській області було 4 підтверджених лабораторією випадків коронавірусу. На вечір ця кількість подвоїлась.
вчора, 08:35
Палає ліс біля села Жирки у Кобеляцькому районі. На гасінні пожежі працює 18 одиниць техніки та 52 рятувальника.
03 квітня, 19:25
З 6 квітня транспорт Полтави перевозитиме тільки медиків, військових, поліцію і продавців.
03 квітня, 18:55