Полтава і Кременчук віддають перевагу новим обличчям в Раді, села Полтавщини – старим

ПОЛТАВА
27.10.2014, 14:38
Полтава і Кременчук віддають перевагу новим обличчям в Раді, села Полтавщини  – старим

Обласний центр разом з агломерацією та промисловий Кременчук на третє місце з великим відривом ставлять «Самопоміч». Тоді як малі міста та сільські райони Полтавщини відкидають її на четверте-шосте місця, та виводять слідом за двома безперечними лідерами політичні сили Ляшка, Тимошенко і «Опозиційний Блок» регіоналів.

Такі висновки можна зробити після обробки ЦВК приблизно двох третин протоколів по одномандатних округах Полтавської області.

Безперечними лідерами з майже однаковими результатами і відривом в кілька сотень голосів на округ йдуть «Партія «Блок Петра Порошенка» та Політична партія «Народний Фронт». Проте на місцях з третього по сьоме все далеко не однозначно.

В одномандатних округах з №144, №145 і №146 – це Полтава, Котелевський район та Автозаводський Кременчука, «Об’єднанню «Самопоміч» виборці віддали 10,5-14,5 процентів голосів. Це виводить політичну партію на третє місце по кількості симпатій в цих округах, з великим відривом від переслідувачів.

Разом з цим в округах зі 146 по 151 на третьому місці опиняється Радикальна Партія Олега Ляшка. При цьому найбільший, майже трикратний, відрив від «Самопомочі» в нього на 149 окрузі – 15,5 відсотків проти 6. 149 округ представлений сільськими Карлівським, Кобеляцьким, Козельщанським, Машивським, Новосанжарським і Чутівським районами.

«Опозиційний блок» найвище, на 5 сходинку, зміг піднятися на 150 окрузі, який включає в себе регіон від Глобино до Комсомольска, крім Кременчука.


Читайте також:
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
вчора, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
вчора, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
вчора, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14
Паніка щодо евакуйованих із Китаю здійняла хвилю обурення.
20 лютого, 10:52