«Полтава» та «Гірник-Спорт» поборються за Кубок України

ПОЛТАВА
26.07.2017, 08:01
«Полтава» та «Гірник-Спорт» поборються за Кубок України

Дві команди з Полтавщини сьогодні розпочнуть свою ходу в Кубку України матчами проти маститих суперників – «Інгульця» з Петрово та «Руху» з Винників.

«Інгулець» – «Полтава»

А ось тут дуже цікаво: зустрічаються команди, які в минулому сезоні фінішували по сусідству в другій половині таблиці, а зараз знаходяться в трійці лідерів Першої ліги. «Інгулець» трохи стабілізував склад, який не втомлюється тасувати і вдосконалювати, так що солідно почав чемпіонат, обігравши «Авангард» на його полі (3:0) та «Жемчужину» вдома (1:0).

Втім, ФК «Полтава» виступає не менш упевнено. Спершу вдалося обіграти «Гірник-Спорт» на його полі (1:0 – при двох незабитих пенальті господарів), потім – саму «Десну» (2:1 вдома). Обидві команди мають дуже пристойний захист (петрівці взагалі не пропускали в новому сезоні), та й в атаці грають стрімко й особливо небезпечно.

У минулому сезоні, нагадаємо, команди обмінялися домашніми перемогами – 2:1 в Полтаві та 1:0 в Петровому. Так що протистояння двох гідних суперників буде напруженим і непередбачуваним, однак, звичайно, фаворитами будуть господарі, у яких серйозні завдання й амбіції, і одна з них, наскільки розуміємо, – привезти до рідного міста когось із грандів. А чому б і ні?

«Рух» – «Гірник-Спорт»

Суперники встигнуть один одному набриднути – у п'ятницю вони зустрічалися на тому ж місці в той же час, тепер же друге за тиждень очне протистояння. Втім, це той випадок, коли обидві команди нової зустрічі чекали – адже «Гірник-Спорт» сенсаційно переміг 3:2, тому господарі обов'язково спробують реабілітуватися за гірку поразку.

На стороні «Руху» – величезний кадровий потенціал і мотивація після першої у цьому році домашньої поразки. На стороні горішньоплавнівців – впевненість після перемоги в п'ятничному матчі та той факт, що повертається після дискваліфікації лідер його атак, досвідчений форвард Шевчук. Однак чи зможе «Гірник-Спорт» вдруге перемогти вінниківців? Або ж «Рух» переконливо візьме реванш і вперше в історії пройде далі другого раунду Кубка України?

Віктор Карпенко

Читайте також:
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
вчора, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
вчора, 09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
27 травня, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
27 травня, 08:30