Полтавці! Прямо у вас під носом трапилася пряма … ваших грошей (цензурна версія)

ПОЛТАВА
06.06.2016, 05:24
Полтавці! Прямо у вас під носом трапилася пряма … ваших грошей (цензурна версія)

Цей текст був написаний для пояснення того, що відбулось 26 травня на тендері управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому. Спочатку його було опубліковано уФейсбуці автора воригінальному вигляді, де речі називались своїми іменами. Але для медіа-простору найбільш суперечливі оціночні судження (такі як «крадіжка», «нахабна», «розпил», тощо) було замінено на нейтральні «трикрапки». Отже, поїхали.

Полтавчани! Прямо у вас під носом трапилася пряма … ваших грошей. …, …, … … за змовою. Причому з прецедентом для всієї України.

«Наші гроші» довго і послідовно перебували в стані когнітивного дисонансу у зв’язку з відомим парадоксом. Комунальні підприємства за визначенням належать місцевим органам влади. Але при цьому вони регулярно без докорів сумління і претензій контролерів виграють тендери своїх засновників. Тобто, очевидний факт «пов’язаних осіб».

З огляду на природність такого світоустрою ми звиклися з цим феноменом і якось змирилися з явним протиріччям букві закону.

І ось мамаєвські комунальники завдали нищівного удару по вивіреній, але тендітній картині світу. Вони безжально викинули з власного тендеру на догляд за дорогами Полтави власне дорожньо-експлуатаційне підприємство саме через «пов’язаність осіб» з організатором тендеру! Чесно, ми вперше побачили таке рішення за всю історію вивчення «Вісника держзакупівель».

Рука мамаївців не здригнулася навіть з огляду на те, що комунальники пропонували свої послуги за 47 мільйонів, а приватна фірма – на 18 (вісімнадцять) мільйонів дорожче!

Мамаївці навіть не засумнівалися у здатності приватної фірми забезпечити догляд за дощовою каналізацією і прибиранням доріг Полтави, хоча ця фірма взагалі з Харкова. Мабуть, комунальники впевнені, що харків’яни візьмуть на субпідряд відкинутих комунальних дорожників за ті самі 47 мільйонів (а то і менше, адже їм все одно нікуди подітися). А ті самі 18 мільйонів (а то і більше) поділять десь в Харкові.

У чесності поділу/… ми теж не маємо сумнівів, адже фірма належить пану Шляхті – представнику «Блоку Петра Порошенка».

І в чесності полтавських комунальників теж сумнівів немає, адже ними керує відомий… … питань Олександр Мамай.

Весь текст рішення про відхилення комунального підприємстватут, подробиці щодо власників фірм-учасниківтут.

Автор Юрій Ніколов.


Варто додати, що Мамай – це лише верхівка айсбергу (проблем). Полтавська міська рада імені Мальцева регулярно збирає аншлаги на сесіях.Тим паче, що Олександр Мамай, очільник ради, на останній сесії зазначив, що має персонального шута. Сергій Чередніченко, представник провладної партії в міськраді, вмикає циркову музику. І взагалі, будь-який цирк за ваші гроші (податки – ред.).

«Останній Бастіон» писав про звернення до правоохоронних органів через службове недбальство полтавських чиновників щодо виділення коштів на ремонт доріг, відсутністю контролю за виконанням робіт.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ: Мільйони – в Мамайями або полтавсько-харківські традиції класти асфальт у дощ

Нагадаємо, у середині травня харківські друзі Мамая – «Будгрант-7» – ремонтували проїжджу частину на вулиці Монастирській у шквальну зливу, порушуючи всі технічні норми асфальтоукладання. Результат – подані заяви про кримінальне правопорушення за статтями 364 та 367 ККУ. Тепер Олександру Мамаю, міському голові Полтави, Михайлові Шевченку, його першому заступнику, Олексію Чепурку, заступнику з питань ЖКГ, доведеться відповідати за зловживання владою, службовим становищем і службову недбалість, що заподіяла значні (мільйонні – ред.) матеріальні збитки.

Міському голові та його заступникам також доведеться пояснити, чому місцеві дороги ремонтує «Будгрант-7», компанія зі статутним капіталом 100 грн. та юридичною адресою в квартирі харківської багатоповерхівки.

Звертаємо увагу правоохоронних органів на ці факти

Читайте також:
У вихідні поліція Полтавщини вестиме посилені патрулі в парках, лісах і біля річок. Людей із шашликами та під час прогулянок штрафуватимуть.
14:00
Поліцейські Кременчука зупинили вантажну техніку під час видобутку піску неподалік від Крюківської дамби.
13:00
У Києві людей почали штрафувати за шашлики на природі та за розведення багать у парках і лісах. У Полтаві про це поки що попереджають.
10:55
В Україні станом на зараз 549 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Полтавщині одна хвора жінка.
10:25
Сьогодні в Полтаві розпочали обробку під’їздів у житлових будинках. Кожне ОСББ отримало 30 флаконів із дезінфекторами на основі хлору.
вчора, 16:15