«Полтавська галушка» опинилась серед найцікавіших пам`ятників Європи та США

ПОЛТАВА
08.07.2014, 10:24
«Полтавська галушка» опинилась серед найцікавіших пам`ятників Європи та США

Пам`ятник "Полтавській галушці" опинився серед найцікавіших пам`ятників Європи та США.

Про це повідомляє полтавський сайт 0532.

В такий рейтинг цікавих скульптур світу полтавську кам`яну "галушку" включило туристичне агентство "Азимут-тур" з Одеси.
Цікавими на думку авторів є пам`ятники, пов`язані з простими речами побуту. Крім полтавської "кам`яної страви" серед них - бельгійський пам`ятник у виді гігантської розбитої тарілки в Ла-Лувьері, пам'ятник у виді величезного стільця без ніжки, присвячений постраждалим від мін в Женеві, (Швейцарія), пам'ятник прищіпці у Філадельфії (США), пам'ятник вилці у місті Веве (Швейцарія).Нагадаємо, пам'ятник галушці — символічний пам'ятний знак на честь традиційної для регіону Полтавщини страви української кухні —галушки.Розміщений у затишному і мальовничому закутку в історичній частині Полтави — на Соборному майдані на Івановій горі.

Автори пам'ятного знака — народний художник України Анатолій Чернощоков і скульптор Микола Цись.

Пам'ятний знак полтавській галушці являє собою величезний полумисок з 17-ма бетонними галушками та глибокою, як черпак, ложкою на постаменті у вигляді дерев'яної стільниці, обкинутої українським рушником.

"Пам'ятник вилці" м. Веве Швейцарія

"Пам'ятник прищіпці" штат Філадельфія США

"Стілець без ніжки" м. Женева Швейцарія

"Пам'ятик розбитій тарілці" м. Ла-Лувьєв


Читайте також:
Полтава
Істерика перед фіналом: як корупціонери намагаються урвати останнє з Полтави.
12 грудня, 16:15
Полтава
Прокурор Євген Гладій їх покриває. Допоки?
11 грудня, 08:25
Полтава
Причиною виключення Польщі з механізму ЄС була її значна витрата на українців, яких вона прийняла.
09 грудня, 08:32
Полтава
Мільйони для поліції — і ще окремо на охорону: для чого місто наймає приватних охоронців?
04 грудня, 15:19
Полтава
Фінансові труднощі в Полтаві: прогнозується значне зниження наповнення міського бюджету наступного року.
23 листопада, 16:03