Полтавська облрада віддячить нардепу Жеваго за гостинність

03.04.2018, 14:03
ПОЛТАВА

Без боргу жити – панство, а в боргах – підданство.

На черговому виїзному пленарному засіданні Полтавської обласної ради VII скликання, провести яке заплановано 12 квітня 2018 року у місті Лохвиця, будуть розглянуті двадцять два проекти рішень, які напряму пов’язані з бізнес-інтересами українського народного депутата-безхатченка (ред.: в е-декларації за 2017 рік Жеваго не задекларував жодного об’єкту нерухомості) та одночасно європейського мільярдера Костянтина Жеваго.

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

«Останній Бастіон» вже висвітлював на своїх сторінках (),

як керівництво Полтавської обласної ради провело 16 лютого 2018 року закрите пленарне засідання за спинами приватної охорони в приміщенні жевагівського підприємства ПрАТ «Полтавський ГЗК». В той день депутатами обласної ради був встановлений рекорд щодо кількості та швидкості розгляду проектів-рішень з їх майже одностайним погодженням.

За гостинність, яку люб’язно і завбачливо виявив до обласної ради Костянтин Жеваго на території свого підприємства, депутати вимушені будуть погодити на черговому пленарному засіданні всі проекти рішень, пов’язані з бізнес-інтересом народного депутата, зокрема, стосовно діяльності ТОВ «Біланівський гірничо-збагачувальний комбінат» та ТОВ «Єристівський ГЗК». Прикро, що обласні депутати потрапили в таку залежність від Жеваго та й ще так задешево.

__________________________________________________________________

__________________________________________________________________

Хотілося б нагадати депутатам Полтавської обласної ради, що у відповідності до вашого рішення № 118 від 01.06.2016 року Костянтином Жеваго не повернуті борги перед КП ПОР «Полтававодоканал» та іншими обласними комунальними підприємствами в сумі понад 6,6 мільйона гривень. Ще раз нагадуємо, що ці кошти обласних комунальних підприємств залишились на відкритих рахунках в збанкрутілому жевагівському ПрАТ «Банк «Фінанси та Кредит».

Корисна інформація для обласних депутатів, які є прихильниками жевагівського бізнесу: особистий борг К.В. Жеваго перед своїм збанкрутілим ПрАТ «Банк «Фінанси та Кредит» складає понад 8,2 мільйона гривень!

Трирічний борг Костянтина Жеваго перед Національним Банком України, тобто перед народом України, представниками якого мають честь бути осібно і депутати Полтавської обласної ради, сягнув понад 6,3 мільярда гривень!

Маємо надію, що на черговому (знову закритому від громадськості) пленарному засіданні обласної ради депутати зважено та розсудливо підійдуть до голосування за проекти рішень, які пов’язані з бізнесом К.В. Жеваго.

Радили б шановним депутатам замислитись над прагматично житейським: вам і вашим нащадкам жити на Полтавщині, і від прийнятих вами рішень залежить буття ваших дітей та онуків. Бо за всіма ознаками Костянтин Жеваго давно почувається громадянином світу, має громадянство іншої країни, і найменше переймається українськими проблемами та бідами посполитих.

Як на мою думку, надто красномовно виглядає відсутність у родини пана Жеваго офіційного нерухомого майна: відповідний пункт е-декларації багаторазового народного обранця – первозданно порожній.

Олег Підгорний

Читайте також:
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
09:45
Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.
09:09
Під час наради у голови Полтавської ОДА підняли питання перевезення ветеранів війни.
вчора, 17:53
Мешканцями Кременчука на вулиці Героїв України було виявлено непритомну 14-річну дівчину.
вчора, 09:30
8 грудня мешканець Полтави випав із вікна третього поверху власної квартири.
вчора, 08:35
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08 грудня, 08:31