Полтавська прокуратура розслідує службову недбалість посадовців міської ради

ПОЛТАВА
17 січня, 15:25
Полтавська прокуратура розслідує службову недбалість посадовців міської ради

Посадовців звинувачують за ст. 367 КК України.

Днями Прокуратура Полтавської області розпочала провадження за фактом службової недбалості посадовців Полтавської міської ради, що призвела до виникнення мільйонного боргу за оренду землі.

За попередніми даними нині сума боргу оцінюється в розмірі 1,3 млн грн, і з кожним місяцем вона зростає.

Як розповіли в обласній прокуратурі журналістам нашого видання, у зв’язку із невжиттям заходів щодо стягнення орендної плати за користування земельною ділянкою, на якій розташований колишній кінотеатр «Алмаз», прокуратура внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Під час досудового розслідування прокуратура планує з’ясувати усі обставини, що призвели до виникнення з 2012 року мільйонного боргу за оренду вищезгаданої землі, та причини невжиття заходів зі стягнення цих коштів.

Читайте також:
Жодна громада за рік роботи «зеленого» уряду, парламенту та Президента так і не отримала ані гектару державної землі у свою власність.
08 серпня, 09:10
З моменту створення фермерського господарства та його реєстрації до нього переходять права та обов’язки орендаря земельної ділянки.
20 липня, 17:16
Корінне населення Нікараґуа продовжує страждати від винищення через свої родючі землі, на які поклали око транснаціональні корпорації.
01 травня, 10:30
Оренда чи постійне користування? — Актуальне питання для спроможних перетворити землі під лісосмугами у сільськогосподарські угіддя.
23 березня, 11:35
Згідно з законопроектом, ліміт власності однієї фізичної особи встановлюється на рівні 10 тисяч гектарів.
05 лютого, 14:43
Сьогодні, 19 грудня, аграрії продовжили протести на дорогах в багатьох областях України.
19.12.2019, 16:53