​Полтавська прокурорка у сарафанчику диктує новий дрес-код

ПОЛТАВА
05.08.2016, 09:14

Працівниця полтавської прокуратури Юлія Симонова не погоджується з постановою Кабміну про формений одяг працівників прокуратури. На думку Симонової, на роботу треба вбиратися, як на свято – коктейльну вечірку, дискотеку, романтичну прогулянку.

Прокурорка Симонова з’явилася в Октябрському суді міста Полтави в короткому сарафані вище коліна, крізь який просвічувалася спідня білизна. 

Нагадаємо, Симонова разом із прокурором Дігярем з'явилися на судовому засіданні відстоювати інтереси «потерпілої» Селькіної в справі вилучення ортезів у компанії конкурента.  

БІЛЬШЕ ПРО ЦЕ НА «ОСТАННЬОМУ БАСТІОНІ»: Суд позбавив Селькіну можливості нажитися на дітях-інвалідах

Зазначимо, порядок видачі, обліку та носіння форменого одягу працівників прокуратури затверджується і контролюється Генеральною прокуратурою України.

Звертаємо увагу Генпрокурора України Юрія Луценка на пропоновані Симоновою зміни в постанову Кабміну від 7 вересня 1998 р. № 1392 Про формений одяг працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини. 


Недотримання прокуроркою професійно-ділової етики, невиконання постанови щодо робочого одягу зайвий раз дискредитують прокуратуру та запроваджені в ній реформи.

Надаємо витяг із Постанови щодо щоденної робочої форми прокурорів-жінок.

Комплект щоденної форми

Для працівників органів прокуратури - жінок, яким присвоєно класні чини, форма одягу така ж, як і для чоловіків, за винятком шкарпеток і кашкета, які замінюються колготками і фетровим капелюшком, та додається спідниця. Спідниця прямого силуету двошовна. На капелюшку кріпиться кокарда золотистого кольору.

Костюм з напіввовняної тканини темно-синього кольору складається з двобортного кітеля і штанів навипуск без манжет з лампасами та кантом у боковому шві блакитного кольору. Комір кітеля та манжети рукавів оздоблено кантом блакитного кольору. Кітель має шість великих формених гудзиків та три малих - на шліці рукава. На комірі позолотою вишито орнамент та зображення щита і двох мечів. Погони нашивні темно-сірого кольору.

Сорочка навипуск з довгим рукавом білого кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.

{Абзац сьомий підрозділу розділу І в редакції Постанови КМ № 370 від 20.05.2013}

Сорочка навипуск з коротким рукавом білого кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.

{Абзац восьмий підрозділу розділу І в редакції Постанови КМ № 370 від 20.05.2013}

Сорочка навипуск з довгим рукавом блакитного кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.

{Абзац дев'ятий підрозділу розділу І в редакції Постанови КМ № 370 від 20.05.2013}

Сорочка навипуск з коротким рукавом блакитного кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.

{Абзац десятий підрозділу розділу І в редакції Постанови КМ № 370 від 20.05.2013}

Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05