Полтавська студентка стала чемпіоном світу з пауерліфтингу і встановила рекорд України

ПОЛТАВА
29.08.2019, 05:18
Полтавська студентка стала чемпіоном світу з пауерліфтингу і встановила рекорд України

Магістрантка факультету фізичної культури і спорту Полтавського національного педагогічного університету Дарія Бражник стала чемпіоном світу на Чемпіонаті з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок, що триває в канадському місті Реджайна.

«Полтавчанка Дарія Бражник, вихованка сестер Оксани та Юлії Гордієнко, стала чемпіонкою світу серед юніорок у ваговій категорії до 43 кг. Виборовши малі золоті нагороди у присіданні та жимі з результатами 135 та 80 кг (рекорд України серед юніорок), спортсменка посіла третю сходинку у тязі – 120 кг. А сума триборства чемпіонки склала 335 кг, що перевищує норматив майстра спорту України міжнародного класу та являється новим рекордом України серед юніорок», – повідомляють у ПНТУ з посиланням на Національну федерацію пауерліфтингу України.

Перелік спортивних досягнень чемпіонки чималий – срібна медаль на Чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу серед юніорів, встановлення на ньому чотирьох юніорських рекордів України, численні перемоги на змаганнях міжнародного рівня, повідомляють в університеті.

Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48