Полтавська журналістка звернулася з відкритим листом до депутатів міської ради

ПОЛТАВА
06.08.2019, 06:19
Полтавська журналістка звернулася з відкритим листом до депутатів міської ради

Заслужений журналіст України Ганна Антипович звернулася з листом до депутатів Полтавської міської ради, у якому засудила зняття українських прапорів з колони у Корпусному парку.

«У ці літні дні, коли Полтава смердить від нескінченних проривів каналізаційних труб і забитих каналізаційних колодязів, до цього традиційного смороду через занедбане комунальне господарство додався ще й сморід духовний. Повилазили зі шпар і пішли в наступ путінські шашелі, щоб знову точити дерево Української Свободи. Збираються знімати наші українські прапори, які останніми роками майорять на колоні в Корпусному парку», – написала журналістка.

Наміри зняти прапори Антипович вважає діяльністю на користь Росії: «Знову малороси, путінські полигачі пішли в атаку. Навіщо? А щоб російським і проросійським ЗМІ дати картинку, що в Україні чвари».

«У депутатському корпусі міськради є чесні люди, справжні українці, і я вірю, що вони не допустять розпалювання цього конфлікту і потоптання українських цінностей надогоду регідонському шоблу. – завершує свій лист Антипович. – А реваншистському шоблу ми, полтавці, кажемо: краще б ви каналізацію поремонтували замість того, щоб смердіти у прямому і переносному значенні!»

вибір редакції
Читайте також:
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
09:18
Станція екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Диканьці поповнилася новим транспортним засобом.
вчора, 11:12
Матеріальний резерв місцевого значення створили чиновники однієї з громад Полтавської області.
вчора, 08:30
Невдовзі під Полтавою з’явиться нове визначне місце — старий дуб перетворять на справжній витвір мистецтва.
26 травня, 12:24
Мисливські угіддя Полтавської області поповнилася поголів'ям благородного виду ссавців племінної англійсько-польської лінії.
26 травня, 10:40