Полтавські комунальники вигуляли Пархоменка

ПОЛТАВА
29.03.2023, 16:53
Полтавські комунальники вигуляли Пархоменка

Відповідальні за підтримання у належному стані та розвиток благоустрою нашої громади чиновники хизуються прогулянками у дорогезному вбранні.

Відповідні світлини із першим заступником міського голови Валерієм Пархоменком оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося встановити шляхом візуального збігу, огляд центру Полтави служка Олександра Мамая із представниками комунальних підприємств здійснював у пальто-піджаку від елітного бренду одягу.

Полтавські комунальники вигуляли Пархоменка_1

Йдеться про на загал спільну модель "Pierre Cardin", вартість якого коливається у межах 15-18 тисяч гривень, "H-Janson-Patch" – орієнтовна ціна у межах 12-14 тисяч гривень або ж "Roy Robson" – за ціною 15-17 тисяч гривень.

Цілком очевидно, що не бідний посіпака Мамая Пархоменко, який жирує за наші із вами податки, має певний смак і зухвальство демонструвати вищість над полтавським плебсом, із якого він сам і вийшов.

Адже під час війни та соціально-економічної кризи в України вдягатися haute couture, не приховуючи бажання стати "новою илітою" хоча б у межах окремо взятої громади, може людина або далека від дійсності, або чужа інтересам своїх земляків.

Певно, перший заступник міського голови вже поновив вкрадені минулого тижня невідомими злодіями у підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова систему освітлення, на яку витрачено мільйони, бо негоже виходити на люди заради недешевого піару.

Хоча і Пархоменко, і решта корупціонерів-казнокрадів із каґалу Мамая не відрізняються від інших популістів, які власні помилки, порушення та відверту халатність перед черговими виборами виправляють засіванням недалекоглядного "лохторату" цукром і гречкою.

Між тим "Останній Бастіон" вважає за потрібне нагадати читачам про те, що Провулок Бандери у Полтаві визнали гіршим за вулицю Світанкову, тому його і не асфальтують, комунальникам як завжди не на часі.

Полтавські комунальники вигуляли Пархоменка_3
Читайте також:
Політика
Директор «Укрнафти» Сергій Корецький є найвисокооплачуванішим керівником серед державних енергетичних компаній.
08 квітня, 15:35
Політика
Заступниця директора НАБУ отримала 257 тисяч гривень гранту від посольства США.
03 квітня, 17:48
Політика
У лютому 2022 року він був обраний заступником голови наглядової ради Укрзалізниці.
03 квітня, 17:04
Полтава
Чиновники вирішили перейти на новий рівень самопіару, згадавши про природу. Скільки на це витрачено коштів платників податків — невідомо.
29 березня, 12:30
Політика
Безробітна дружина прокурора Олександра Савенка купила квартиру у Туреччині за майже 700 тисяч гривень.
28 березня, 16:08
Війна
Виявилося, що його купила для українських захисників родина з Норвегії.
02 березня, 18:07