Полтавські комунальники вигуляли Пархоменка

ПОЛТАВА
29 березня, 16:53
Полтавські комунальники вигуляли Пархоменка

Відповідальні за підтримання у належному стані та розвиток благоустрою нашої громади чиновники хизуються прогулянками у дорогезному вбранні.

Відповідні світлини із першим заступником міського голови Валерієм Пархоменком оприлюднила пресслужба органу місцевого самоврядування, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося встановити шляхом візуального збігу, огляд центру Полтави служка Олександра Мамая із представниками комунальних підприємств здійснював у пальто-піджаку від елітного бренду одягу.

Полтавські комунальники вигуляли Пархоменка_1

Йдеться про на загал спільну модель "Pierre Cardin", вартість якого коливається у межах 15-18 тисяч гривень, "H-Janson-Patch" – орієнтовна ціна у межах 12-14 тисяч гривень або ж "Roy Robson" – за ціною 15-17 тисяч гривень.

Цілком очевидно, що не бідний посіпака Мамая Пархоменко, який жирує за наші із вами податки, має певний смак і зухвальство демонструвати вищість над полтавським плебсом, із якого він сам і вийшов.

Адже під час війни та соціально-економічної кризи в України вдягатися haute couture, не приховуючи бажання стати "новою илітою" хоча б у межах окремо взятої громади, може людина або далека від дійсності, або чужа інтересам своїх земляків.

Певно, перший заступник міського голови вже поновив вкрадені минулого тижня невідомими злодіями у підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова систему освітлення, на яку витрачено мільйони, бо негоже виходити на люди заради недешевого піару.

Хоча і Пархоменко, і решта корупціонерів-казнокрадів із каґалу Мамая не відрізняються від інших популістів, які власні помилки, порушення та відверту халатність перед черговими виборами виправляють засіванням недалекоглядного "лохторату" цукром і гречкою.

Між тим "Останній Бастіон" вважає за потрібне нагадати читачам про те, що Провулок Бандери у Полтаві визнали гіршим за вулицю Світанкову, тому його і не асфальтують, комунальникам як завжди не на часі.

Полтавські комунальники вигуляли Пархоменка_3
Читайте також:
Політика
ОКВПТГ "Лубнитеплоенерго" під час війни купило фотоапарат та фотографічне обладнання на майже 100 тисяч гривень
23 серпня, 13:15
Політика
В Одесі заступником голови ОВА став київський експрокурор Харлов, який пограбував ювелірну крамницю "Graff"
23 серпня, 11:05
Опінії
Я так розумію позиція вертикалі влади : — більше барабанів, хороших і різних!
22 серпня, 12:03
Політика
Чому Олену Думу затвердили керівницею АРМА
07 липня, 08:14
Політика
Вітчизняні журналісти щоденно ризикують своїм життя і здоров'ям, аби донести правду про звірства і воєнні злочини Росії.
03 травня, 20:32
Політика
Держкомпанії приховують заробітки топменеджерів, бо це… «негативно вплине на діяльність»
08 квітня, 10:09