Провулок Бандери у Полтаві визнали гіршим за вулицю Світанкову

ПОЛТАВА
23 березня, 21:31
Провулок Бандери у Полтаві визнали гіршим за вулицю Світанкову
Фото: Telegram

Як виявилося, перейменувати в ура-патріотичному угарі провулок довжиною 130 метрів на 3 обійстя дешевше, ніж заасфальтувати.

Саме на цьому наполягає мешканець Кобищанів Валерій Левченко, який зареєстрував відповідну петицію на сайті Полтавської міської ради, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Полтавець закликав компетентних у проблемах нашої громади осіб нарешті звернути увагу на аварійний стан цього куточка, де замість нормального дорожнього покриття – постійні багно, бруд і болото.

«Від початку процесу перейменувань топонімів у нашій громаді, наш провулок став неабияким популярним серед жителів міста, і не тільки жителів міста. Багато туристів мають бажання подивитися, де саме знаходиться провулок, що названий ім'ям беззаперечного Героя України, цей провулок став своєрідною візитівкою мікрорайону. Провулок що має таку гучну назву, таку символічну для України, як суверенної держави, має такий кричущий стан», – пояснює ситуацію Валерій Левченко.

Фактично, станом на сьогодні провулок Бандери виглядає не тільки гірше за сусідні, прилеглі до нього вулиці, а, що доволі показово, за сумнозвісну Світанкову, в яку каґал Олександра Мамая "закатав" мільйони гривень платників податків.

«Щороку в осінньо-весняний період, період потепління та сезонних злив, дорожнє покриття провулка перетворюється у суцільне багнюку, що унеможливлює нормальне функціонування провулка, вкрай важко дістатись до місця проживання в таких умовах. Екстрені служби мають проблеми з під'їздом, карета швидкої допомоги легко застрягає у такій багнюці», – додав Валерій Левченко.

Не будемо лукавити, а наголосимо на тому, що полтавська влада за всі 31 рік відновленої незалежності дбала лише про себе, проте аж ніяк не про пересічних мешканців, тому навіть перейменувавши десь на околиці провулок не буде наводити там лад задурно, а тільки шляхом чарівного батога від громади.

А тим часом "Останній Бастіон" закликає читачів не забувати, як днями у підземному переході по вулиці Маршала Бірюзова, що поряд із зупинкою транспорту "11 школа" невідомі злодії вкрали систему освітлення.

Читайте також:
Полтава
Міст через Сулу на трасі Бориспіль-Маріуполь поблизу села Липове Кременчуцького району перекриють.
02.03.2021, 10:35
Полтава
Ви — опора нації. Ваша праця — безцінний дар для поколінь, які зростають. Вам завдячують юні українці за наданий квиток у майбутнє.
вчора, 18:57
Полтава
Напередодні Свята Покрови Пресвятої Богородиці хапуги і колаборанти з Полтавської обласної ради провели вишкіл.
30 вересня, 10:25
Полтава
15 вересня полтавець Дмитро Цись з іншими піротехніками розміновували околиці Лиману. На жаль, той день виявився фатальним.
29 вересня, 18:27
Полтава
Знахідки з колекції археологічних досліджень по вулиці Стрітенській доводять, російський вплив був мінімальний. Особливо у буденному житті.
25 вересня, 17:18
Полтава
За кілька годин після нічної атаки на Полтавщину голова ВЦА Лунін проінформував окупантів про її результати.
20 вересня, 12:55