Полтавські студенти зібрали 20 тисяч гривень для бійців, поранених в зоні АТО

ПОЛТАВА
18.11.2014, 09:51
Полтавські студенти зібрали 20 тисяч гривень для бійців, поранених в зоні АТО

Напередодні студентського свята в Полтаві проходила Благодійна Акція «Тепло студентських сердець».

У ній взяло участь більше ста студентів-волонтерів від п’яти ВИШів міста: Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, Полтавської державної аграрної академії, Української медичної стоматологічної академії, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Полтавського університету економіки й торгівлі.

Про це на прес-конференції в Полтавській облдержадміністрації повідомила заступник начальники відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської ОДА Юлія Северин.

Волонтерські загони впродовж двох тижнів збирали кошти для двох поранених в зоні АТО. На вулицях, ринках, вокзалах, в торгівельних закладах студенти розповідали людям про своє бажання допомогти бійцям. Так, усією полтавською громадою за два етапи Акції вдалося назбирати 20 тисяч 80 гривень.

Усі небайдужі, хто долучався до благодійності, отримали акцидентну продукцію: синьо-жовті кулькові шарики та календарики на наступний рік.

Те, що молодь активно долучається до підтримки армії – гарний знак, переконана президент ГО Монтессорі – Центр реабілітації дітей-інвалідів дошкільного віку «Соняшник» Тетяна Черненко.

«Студенти проявили високий рівень патріотизму. Тож хочеться подякувати усім без винятку волонтерам, оскільки кожен приклав максимум зусиль для того, щоб допомогти», – говорить вона.

Зібрані кошти передали двом родинам, члени яких постраждали у зоні проведення антитерористичної операції та потребують довгострокового лікування. Відбулося це у Палаці дозвілля «Листопад», де проходили урочистості з нагоди Міжнародного Дня студента.

У ході вітально-урочистої програми нагородили кращих студентів ВИШів міста Полтави.

«Цьогорічна програма заходів відрізняється від попередніх. Студентам не доводилося змагатися та конкурувати між собою. Це було більше схоже на звіт про діяльність освітніх закладів. Нагороди отримали усі студенти, яких подавали як кращих у галузі науки, спорту, творчості та громадської роботи», – говорить Юлія Северин.


Читайте також:
21 лютого полтавці завітали на незвичайну екскурсію з елементами театралізації до Краєзнавчого музею.
вчора, 13:05
Жінці загрожує позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
21 лютого, 11:47
Більша частина новосанжарських виборців віддала свої голоси за «Слугу народу».
21 лютого, 08:40
За попередніми даними поліція затримала 24 особи.
21 лютого, 06:29
Цьому передували вечірні сутички поліціянтів з місцевими жителями, які заблокували дорогу до медичного закладу.
20 лютого, 20:16
Під медцентром «Нові Санжари» досі відбуваються сутички. Протестувальників оточила поліція, Нацгвардія та патрульні поліції.
20 лютого, 17:14