Поразки на фронті Кремль сприймає як тимчасові невдачі, – фінський підполковник

ВІЙНА
10.08.2023, 17:34
Поразки на фронті Кремль сприймає як тимчасові невдачі, – фінський підполковник

Станом на тепер військово-політичне керівництво РФ збирає ресурси для тривалої війни на виснаження не тільки проти України.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Helsingin Sanomat" висловив досвідчений аналітик і чинний підполковник Сил оборони Суомі пан Симо Песу, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, Росія готова до наступного етапу війни, а можливо, і має план для розгортання другорядних гібридних фронтів для відвертання уваги світу від України, зокрема у Білорусі.

«Зараз ми всі спостерігаємо, як Росія підвищує ставки: спрямовує ресурси на військову промисловість, логістику та взагалі на підтримку ведення війни. А ще – перекидає тисячним контингентом найманців ПВК "Вагнер" ближче до кордону країн-учасниць НАТО для дестабілізації ситуації на Східному фланзі Альянсу», – заявив підполковник Симо Песу.

Водночас військовий аналітик із Фінляндії припустив, що попри гучну риторику західний санкційний тиск не завдав істотної шкоди економіці РФ, яка продовжує балансувати, зокрема завдяки тіньовим постачам через сусідні країни.

«Чесно кажучи, я особисто не бачу ознак того, що російська економіка ось-ось звалиться. Навпаки, російська військова промисловість працює цілодобово. Це підтримує невелике зростання економіки. Мікросхеми та інші критично важливі для бойової техніки та ракетобудування часини Москва закуповує у Пекіна. Все це говорить про те, що Росія збирає ресурси для тривалої війни проти України.

Стратегія Росії очевидна – не стримуватися не перед чим. Для них теперішні поразки на фронті на фронті ніяк не змушують замислитися про закінчення конфлікту, бо тоді зовнішня агресія може сколапсувати у внутрішньоросійське протистояння, чого Москва аж ніяк не бажає, а відтак продовжить нападати на Україну всіма доступними засобами», – додав Симо Песу.

Між тим, як уже повідомляв "Останній Бастіон", на сьогодні Сили оборони України нарешті мають перевагу у далекобійній артилерії та високоточних ударах по ворожих об'єктах.

Читайте також:
Війна
Сирія, Україна, Ґаза (ширше — Палестина)... Що поєднує ці чужі одна одній країни? Вочевидь варварський терор дикунів із ракетами й дронами.
11 липня, 20:34
Опінії
Усе частіше постаємо перед думкою, що українці — не пішак, а скоріше, слабка фігура, якою жертвують заради знесилення такого гравця, як РФ.
11 липня, 07:18
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
19 червня, 13:38
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06