Поразки на фронті Кремль сприймає як тимчасові невдачі, – фінський підполковник

ВІЙНА
10 серпня, 17:34
Поразки на фронті Кремль сприймає як тимчасові невдачі, – фінський підполковник

Станом на тепер військово-політичне керівництво РФ збирає ресурси для тривалої війни на виснаження не тільки проти України.

Таку думку в інтерв'ю виданню "Helsingin Sanomat" висловив досвідчений аналітик і чинний підполковник Сил оборони Суомі пан Симо Песу, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, Росія готова до наступного етапу війни, а можливо, і має план для розгортання другорядних гібридних фронтів для відвертання уваги світу від України, зокрема у Білорусі.

«Зараз ми всі спостерігаємо, як Росія підвищує ставки: спрямовує ресурси на військову промисловість, логістику та взагалі на підтримку ведення війни. А ще – перекидає тисячним контингентом найманців ПВК "Вагнер" ближче до кордону країн-учасниць НАТО для дестабілізації ситуації на Східному фланзі Альянсу», – заявив підполковник Симо Песу.

Водночас військовий аналітик із Фінляндії припустив, що попри гучну риторику західний санкційний тиск не завдав істотної шкоди економіці РФ, яка продовжує балансувати, зокрема завдяки тіньовим постачам через сусідні країни.

«Чесно кажучи, я особисто не бачу ознак того, що російська економіка ось-ось звалиться. Навпаки, російська військова промисловість працює цілодобово. Це підтримує невелике зростання економіки. Мікросхеми та інші критично важливі для бойової техніки та ракетобудування часини Москва закуповує у Пекіна. Все це говорить про те, що Росія збирає ресурси для тривалої війни проти України.

Стратегія Росії очевидна – не стримуватися не перед чим. Для них теперішні поразки на фронті на фронті ніяк не змушують замислитися про закінчення конфлікту, бо тоді зовнішня агресія може сколапсувати у внутрішньоросійське протистояння, чого Москва аж ніяк не бажає, а відтак продовжить нападати на Україну всіма доступними засобами», – додав Симо Песу.

Між тим, як уже повідомляв "Останній Бастіон", на сьогодні Сили оборони України нарешті мають перевагу у далекобійній артилерії та високоточних ударах по ворожих об'єктах.

Читайте також:
Війна
Навіть, якщо весь світ виступить проти сіоністського режиму, державне утворення Ізраїль не зупиниться. Палестинці ж страждатимуть і надалі.
14 листопада, 10:09
Світ
Адміністрація президента Джозефа Байдена підтримує дії ЦАХАЛ. Проте водночас закликала дотримуватися міжнародного права.
03 листопада, 09:18
Війна
Прифронтовий обласний центр страждає від окупантів навіть після вигнання їх із Правобережжя. 29-30 жовтня росіяни обстрілювали Херсон.
30 жовтня, 09:52
Війна
Вночі 28 жовтня окупаційно-терористичний контингент завдав чергового удару по Правобережній Херсонщині. Ворог обстріляв багатоповерхівки.
28 жовтня, 14:00
Війна
Навіть по смерті Нестор Іванович дратує окупантів із Московії. Але пам'ять про командувача Революційної повстанчої армії України незнищенна.
15 жовтня, 11:34
Війна
Уже півтора року північні та східні сусіди України спільними зусиллями здійснюють криваву воєнну агресію, підставляючи один одному плече.
03 вересня, 20:07