Порошенко про 11 вересня: відповіддю терористам залишається єдність і солідарність

ПОЛТАВА
11.09.2018, 07:20

Тероризм не знає кордонів, як і не нехтує засобами для досягнення своїх брудних цілей. Водночас рішучою відповіддю терористам залишається єдність і солідарність.

Про це Президент Петро Порошенко написав у Facebook з нагоди дня пам'яті жертв терористичних атак у США 11 вересня 2001 року.

"Сьогодні день пам'яті жертв серії терористичних атак у Сполучених Штатах 11 вересня 2001 року. Спільно з дружнім американським народом схиляємо голову перед пам’яттю невинно вбитих у страшній трагедії. Горе, яке вона принесла у тисячі сімей, донині відгукується болем у серцях по всьому світу", - зазначив Президент.

Порошенко підкреслив, що в одну мить змінилося і наше ставлення до терористичної загрози. "Тероризм не знає кордонів, як і не нехтує засобами для досягнення своїх брудних цілей. Розрахунок завжди цинічний – залякати і посіяти паніку. Український народ відчуває це сповна, коли зрощені російською рукою терористичні групи методично і цілеспрямовано нищать Донбас", - наголосив глава держави.

За словами Президента, єдність і солідарність - це наша рішуча відповідь терористам всіх мастей. "Високо цінуємо непорушне партнерство України зі Сполученими Штатами та всіма нашими союзниками у протидії міжнародній терористичній загрозі та її спонсорам", - підсумував Порошенко.

Як відомо, 11 вересня 2001 року у США було здійснено наймасштабніший в історії людства терористичний акт. Згідно з даними, опублікованими у підсумковому звіті Національної комісії щодо терористичних атак проти Сполучених Штатів (комісія 9/11), у Всесвітньому торговельному центрі загинули понад 2600 осіб; 125 загинули в Пентагоні; 256 людей загинули в усіх чотирьох літаках. Безпрецедентні теракти, які назавжди змінили Америку, скоїли 19 молодих арабів, виконуючи накази ісламістів, що базувалися в Афганістані.

Читайте також:
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36
На штучному водотоку, що сполучає річку Дніпро з Сіверським Донцем і перетинає Полтавську область, заборонили купання.
09 липня, 11:48