Порошенко з 2016 року незаконно надав Холодницькому держохорону

ПОЛТАВА
14.08.2018, 05:48

Голова антикорупційної прокуратури каже, що звернувся до Адміністрації Президента після того, як йому підпалили двері, про що досі чомусь не було відомо.

Президент України Петро Порошенко з листопада 2016 року надав керівникові Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назару Холодницькому охорону з числа військовослужбовців Управління державної охорони (УДО), не маючи для цього достатніх підстав.

Про це йдеться в сюжеті програми "Наші Гроші з Денисом Бігусом".

Відзначається, що співробітники УДО охороняють владні будівлі і окремих топ-чиновників, зокрема, президента, прем'єр-міністра, спікера Верховної Ради, генпрокурора та ще кількох чиновників. Холодницький же в їх число не входить.

Згідно із законом Порошенко може своїм рішенням надавати охорону УДО лише за двох умов, одна з них – цьому чиновнику повинна загрожувати реальна небезпека. На питання про це, сам Холодницький заявив, що охоронців йому надали після того, як у 2016 році йому підпалили вхідні двері.

"Я про це нікому не розповідав. Є відповідні документи і рапорти. Тоді була реальна небезпека. Я думаю, що вона до цих пір залишається. Я вже мовчу про СМС-повідомлення... Щоб вирішити це питання я звернувся до Адміністрації Президента, тоді мені і надали охорону", – заявив голова САП.

Примітно, що при цьому він не зміг розповісти подробиці розслідування підпалу, про який чомусь відомо стало тільки зараз.

Разом з тим, в сюжеті наголошується, що навіть якщо Холодницькому дійсно загрожує небезпека, посада, яку він займає, не входить до переліку чиновників, кому Порошенко може своїм розпорядженням надати держохорону.

Нагадаємо, 26 липня Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів відмовилася звільняти Назара Холодницького з посади глави Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, вирішивши, що для нього буде достатньо догани.

Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05