Портові склади Чорноморська переповнені автівками з Південної Кореї

ЕКОНОМІКА
04 лютого, 08:37
Портові склади Чорноморська переповнені автівками з Південної Кореї

Запроваджені вітчизняною митницею нові індикативні ціни на іноземні автомобілі спричинили справжній колапс на Одещині.

Свідченням цього є світлини, оприлюднені колегами-журналістами у Telegram-каналі "Ділова Одеса", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Станом на сьогодні у порту Чорноморська не залишилося вільного місця як для нових, так і вживаних автівок різних типів, прибулих в Україну з Південної Кореї.

Зазначається, що вітчизняна Державна митна служба знизила так звану індикативну вартість для імпортних приватних траспортних засобів на $400-1000, у зв'язку з чим здійснюються шалені затримки з вивезенням автівок зі складів на Одещині.

Як стверджують джерела, близькі до керівництва порту Чорноморська, попередні збитки підприємства від такої ситуації лише у лютому становитимуть не менше 1 мільйона гривень і щонайгірше – надалі зростатимуть, на що ДМСУ поки ніяк не відреагували.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Верховна Рада придбала 17 елітних автомобілів, котрі постачатиме громадянка РФ.

Читайте також:
Економіка
Через запроваджені Кремлем обмеження польотів з 24 лютого весь потік пасажирських перевезень припав на слабку інфраструктуру "РЖД".
16 липня, 17:01
Економіка
З часу  остаточної деблокади вперше до Чернігова з Києва вирушив повноцінний пасажирський потяг.
21 квітня, 18:51
Полтава
Жителі 5 сіл Біленченківського і Сарського старостинських округів Полтавщини нарешті мають змогу без пересадок дістатися Гадяча.
08 лютого, 11:08
Світ
Гельсінська корабельня ухвалила рішення спорудити криголам для потреб "Норильського нікелю" підсанкційного олігарха Владіміра Потаніна.
20 січня, 08:37
Полтава
Центр і Медичне містечко Кременчука нарешті з'єднали з віддаленим густонаселеним мікрорайоном Молодіжний.
06.12.2021, 11:46
Світ
Натомість в Україні вітчизняний автопром, зокрема Запорізький автозавод, випускає з конвеєра копії російських корит на колесах.
13.11.2021, 14:54