Туреччина вироблятиме власні електромобілі С-класу

СВІТ
13 листопада, 14:54
Туреччина вироблятиме власні електромобілі С-класу
Фото: Anadolu Ajansı

Натомість в Україні вітчизняний автопром, зокрема Запорізький автозавод, випускає з конвеєра копії російських корит на колесах.

У місті Бурса на нещодавно спорудженій фабриці технологічної корпорації "TOGG" розпочалася масова розробка турецьких електрокарів сегмента "C".

Про це виданню "Anadolu Ajansı" заявив головний виконавчий директор компанії Ґюрджан Каракаш, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За словами промисловця, на сьогодні визначено п'ять робочих моделей майбутнього турецького автомобіля, який працюватиме не на викопному паливі, а завдяки електродвигуну.

«Маю зауважити, що на ринку не такі важливі масштаби виробника; головне – швидкість і креативність, облік думки споживачів. Перші півтора року, ми концентруватимемося на внутрішньому ринку Туреччини, а потім почнемо експортні постачі; у пріоритеті – це країни ЄС і США», – зазначив Ґюрджан Каракаш.

Головний виконавчий директор корпорації "TOGG" наголошує, серійне виробництво турецьких електромобілів розпочнеться влітку-восени 2022 року; першими з конвеєра виїдуть седани.

«Наш концепт ми представили ще у грудні 2019 року на автосалоні у Стамбулі. З того часу прототипна модель істотна не змінилася. Майбутній електрокар розрахований на чотирьох пасажирів і матиме здатність розганятися до 100 км/год за 4,8 секунди», – підсумував Ґюрджан Каракаш.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями в'єтнамці представили "Supermarine" – один із найкрасивіших мотоциклів у світі.

Туреччина вироблятиме власні електромобілі С-класу_1
вибір редакції
Читайте також:
Центр і Медичне містечко Кременчука нарешті з'єднали з віддаленим густонаселеним мікрорайоном Молодіжний.
вчора, 11:46
Тролейбус із функцією автономного ходу випробували на кременчуцьких вулицях; невдовзі він і йому подібні возитимуть пасажирів.
05 листопада, 12:57
Фанати кіновсесвіту Джорджа Лукаса із захватом спостерігають за появою Jetson One.
03 листопада, 14:31
Кременчуцькі чиновники постали перед складною проблемою: необхідно як найшвидше подвоїти чисельність водіїв комунального транспорту.
23 серпня, 11:13
Новосанжарський територіальний центр соціального обслуговування займатиметься перевезенням маломобільних громадян.
20 серпня, 13:03
Глобинська громада таки поповнилася двома шкільними автобусами вітчизняної марки "Атаман" для перевезення дітей і педаґоґів.
09 серпня, 10:54